Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5549 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

Żydzi nie rezygnują z rabunku Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli którykolwiek z posłów i senatorów przyłoży rękę do stworzenia pozorów legalności dla tego rabunku Polski, to niech nie liczy na żaden głos poparcia.

artykul Stanisława Michalkiewicza
 
Komentarz  •  serwis „Prawy.pl” (prawy.pl)  •  5 listopada 2013
 
Jak mówiono? Broń mnie Boże od przyjaciół, bo od wrogów sam się obronię? I słusznie - czego dowód właśnie otrzymaliśmy w przeddzień wizyty prezydenta Komorowskiego w Izraelu. Oto Colette Avital, sekretarz Światowej Organizacji Restytucji Mienia, jednej z najważniejszych organizacji przemysłu holokaustu i Lilii Haber, przewodnicząca ziomkostwa polskich Żydów w Izraelu napisały list otwarty do prezydenta Bronisława Komorowskiego, domagając się uchwalenia specjalnego prawa, które stwarzałoby pozory legalności dla rabunku Rzeczpospolitej przez Żydów z diaspory i z Izraela.
Diabli wiedzą [oh, na pewno! MD] , po co właściwie prezydent Komorowski jedzie do Izraela, bo znając słabość jego charakteru obawiam się, że albo pozwoli Żydom wykorzystać Polskę militarnie, albo pozwoli wykorzystać Polskę finansowo, albo i tak i tak. Inaczej mówiąc - że za obronę izraelskich, a szerzej - żydowskich interesów nie tylko na Bliskim, ale i Środkowym Wschodzie, będziemy musieli Żydom zapłacić. Obawiam się bowiem, że po prezydencie Komorowskim niczego dobrego Polska spodziewać się nie może, odkąd - Bóg jeden wie dlaczego - napisał w lipcu 2011 roku to haniebne zdanie, odczytane następnie z miedzianym czołem przez starego faryzeusza, Tadeusza Mazowieckiego, od czasów stalinowskich znanego z „postawy służebnej” - że naród polski musi przyzwyczaić się do myśli, że był również sprawcą - to znaczy sprawcą zbrodni II wojny światowej. Łamiąc w ten sposób prezydencką przysięgę stracił moralne prawo do sprawowania urzędu prezydenta, a sprawując tę funkcję nadal, firmuje tylko okupację kraju przez soldateskę, która wysunęła go do tej godności i na niej utrzymuje.
Wracając do żydowskich roszczeń, rzecz jest taka: na początku 2011 roku rząd Izraela do spółki z Agencja Żydowską utworzył zespół HEART pod dyrekcją Roberta Browna w celu odzyskania „mienia żydowskiego” w Europie Środkowej. Jak potwierdził były ambasador Izraela w Warszawie, dr Szewach Weiss, roszczenia żydowskie wobec Polski szacowane są na 60-65 mld dolarów. Izrael i - niestety również idąca na żydowskim pasku administracja prezydenta Obamy - z naszego punktu widzenia najgorsza od czasów prezydenta Roosevelta, który w Jałcie sprzedał nas Stalinowi - naciska na Polskę, by tubylcze władze stworzyły pozory legalności dla rabunku naszego kraju przez Żydów, wydając specjalną ustawę, na podstawie której żydowskie organizacje przemysłu holokaustu mogłyby rabować polskich podatników. W tym celu lansują kategorię „własności żydowskiej” jak gdyby własność była jedną z kategorii trybalistycznych.
Kategoria ta ufundowana jest na przekonaniu, że do mienia pozostałego po jakimś Żydzie mają bliżej nieokreślone prawa wszyscy inni Żydzi. Jest to oczywiście sprzeczne ze stanowiącymi jeden z trzech filarów cywilizacji łacińskiej zasadami prawa rzymskiego, a także z polskim porządkiem prawnym, według którego sukcesorem majątku bezspadkowego jest państwo, którego obywatelem był spadkodawca.
Ponieważ Żydzi zamordowani przez Niemców podczas II wojny światowej byli obywatelami polskimi, a nie obywatelami Izraela, którego to państwa w ogóle jeszcze wtedy nie było, to w świetle polskiego porządku prawnego jest oczywiste, że żydowskie żądania są nie tylko całkowicie bezprawne, ale i bezczelne. I tak już Polska zrobiła głupstwo, ulegając amerykańskim oraz żydowskim szantażystom i uchwalając ustawę o stosunku państwa do gmin wyznaniowych żydowskich, jako łapówkę za przyjęcie naszego kraju do NATO, więc miejmy nadzieję, że ani prezydent Komorowski, ani minister Sikorski, nawet narażając się na „ciche dni” ze swoimi żonami, tego głupstwa i łajdactwa nie powtórzą i pozorów legalności dla rabunku polskich podatników nie będą ani popierali ani promulgowali.
W przeciwnym razie powinni zostać uznani za zdrajców ojczyzny, a w sprzyjających okolicznościach postawieni przed sądem i surowo ukarani. Przypominam, że w XVIII wieku Polska upadła na skutek tolerowania obcych agentów - jurgieltników. Jeśli zatem chcemy uchronić Ojczyznę od powtórzenia tego paroksyzmu, powinniśmy wyciągnąć stosowne wnioski z historii.
Dlatego też wzywam wszystkich, niezależnie od politycznych sympatii, by ostrzegli posłów i senatorów na których głosowali, że jeśli którykolwiek z nich przyłoży rękę do stworzenia pozorów legalności dla tego rabunku Polski, to niech ani on, ani partia, do której się zapisał, już nigdy nie liczy na żaden głos poparcia.
Warto chyba wydać 1,50 zł na znaczek pocztowy, żeby zapobiec wydarciu Polsce przez Żydów co najmniej 200 miliardów złotych, dzięki którym staliby się jerozolimską szlachtą naszego tubylczego narodu.
 

Stanisław Michalkiewicz 

KOMENTARZE

 • Wszyscy.
  Niestety ta władza sama się nie wybrała. Być może wybory w 2011 r. były w pewnym stopniu sfałszowane ale jednak różnica głosów wskazywała, że PO wygrała te wybory. Być może był to wybór dokonany pod wpływem manipulacji, którą postkomuniści stosowali i stosują wobec ludzi posługując się kłamstwem i obłudą, jednak winą części polskiego społeczeństwa jest to, że daje sobą manipulować. Zatem źródło problemu leży w społeczeństwie, w ludzkich umysłach, w nauczaniu i wychowaniu. Jest to zjawisko przerażające jak część polskiego społeczeństwa jest wyniszczona moralnie. Szczególnie widoczne było to w reakcjach po katastrofie smoleńskiej. Teraz widać to na przykładzie głupich kabaretów nadawanych w TVP; kiedy widzę jak publiczność (często wierząca i praktykująca) reaguje na żałosne dowcipy obrażające opozycję albo Kościół to zadaję sobie pytanie, czy widownia dobierana jest tendencyjnie, czy może naprawdę jesteśmy tak zdegenerowanym narodem? Jak temu przeciwdziałać? Chyba nic innego nie pozostaje jak mówić, pisać, uświadamiać, dawać przykład swoją postawą na co dzień, że warto być po właściwej stronie, choćby to się finansowo nie opłacało.
 • Jako dyżurny "antysemita" jakie ma Pan intencję pisząc ten artykuł
  przed Dniem Niepodległości. Bicie w bębny w przeszłości poprzedzały wszystkie wielkie bitwy. O co Panu chodzi. Może byłoby prościej wziąć swoich bliskich, wypiąć pierś i po prostu stanąć na barykadzie 11 listopada.
 • ŚWIĘTY SPOKÓJ ...
  A gdyby tak zaproponować Żydom, że ok - zwracamy te 65 mld dolarów, ale TYLKO RAZ (!!!) i potem niech się od nas odczepią ???

  Co o tym sądzicie ?

  Gdyby obiecali, że potem już nie będą niczego żądać, czy nie byłoby to jakieś salomonowe rozwiązanie tego problemu ?
 • Skąd sie wziął “żydowski majątek”?
  Syjoniście "detektywmjarzynski" pod rozwagę:

  Wyrazem uwielbienia Żydów dla sowieckiego NKVD i nienawiści do Polski było ich natychmiastowe włączenie się w sowiecki aparat terroru, którego jedyną ofiarą byli Polacy. Żydzi w sowieckim aparacie terroru stosowali wobec prześladowanych Polaków: aresztowania, tortury, rekwizycje, i więzienie. Żydzi również tworzyli dla NKWD listy Polaków przeznaczonych do likwidacji, ODZIERALI Z DOBYTKU i ubrań deportowanych Polaków, oraz przejmowali ich domy i gospodarstwa.
  http://dath125.livejournal.com/25934.html
  http://en.metapedia.org/wiki/Jedwabne; http://dath125.livejournal.com/25934.html
  http://xportal.pl/?p=6391
 • @Ultima Thule 12:34:15
  A za co mamy im płacić? pytam szanownego kolegę. Za ruiny i grabież tak niemiecką jak i żydobolszewicką?
 • Wszyscy.
  „Wielokulturowa Warszawa” – czyli marzenia koczowników o multikulti w Polsce

  Definicja ludobójstwa ustanowiona przez ONZ:

  Zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.

  Podczas gdy żydzi czyszczą etnicznie Palestynę z jej rdzennych mieszkańców, w Europie wiodą przodowniczą rolę na rzecz „wielokulturowości”. A czym jest współczesna wielokulturowość w żydowskim zamyśle? Otóż jak ukazuje rzeczywistość gołym okiem, wszelkie statystyki od kryminalnych po demograficzne, żydowska wielokulturowość wyczerpuje wszystkie znamiona ludobójstwa. Ludobójstwo pod postacią multikulti nie odbywa się siłowo, ale poprzez ideę, która białego człowieka, twórcę europejskiej cywilizacji, w ramach „tolerancji” stawia niżej od niepiśmiennego murzyna z Afryki. Każdy kto z nas był bądź mieszka w krajach Zachodu ma doskonałe rozeznanie w owocach „dobrodziejstwa” żydowskiej „wielokulturowości” a co za nią idzie, terroru poprawności politycznej.

  Poniżej przytaczamy informację z forum antypolskich koczowników. a303

  Dyskusje i warsztaty zaplanowano w weekend w ramach rozpoczynającego cyklu „Wielokulturowa Warszawa”. Serię wydarzeń rozpocznie piątkowy przegląd najciekawszych projektów związanych z wielokulturową Warszawą i debata w Muzeum Historii Żydów Polskich.

  Przedstawiciele warszawskich organizacji i instytucji opowiedzą o swoich inicjatywach podejmowanych w dialogu międzykulturowym. Poznamy przykłady zróżnicowanych działań – od portalu internetowego przez projekty edukacyjne, sportowe, muzyczne po pomysł stworzenia warszawskiego centrum zajmującego się wielokulturowością.

  Udział w dyskusji wezmą: Fundator Fundacji „Afryka Inaczej” Mamadou Diouf, redaktorka portalu Kontynent Warszawa – Warszawa Wielu Kultur Zuzanna Dłużniewska, dyrektor Fundacji Dla Wolności Krzysztof Jarymowicz, dyrektor Edukacyjny Fundacji Forum Dialogu Między Narodami Jakub Petelewicz i członkini Komisji Dialogu Społecznego ds. Cudzoziemców z Urzędu m.st. Warszawy Magdalena Wojno.

  W niedzielę zaplanowano dyskusję pt. „Wielokulturowość lokalnie”. Jej uczestnicy: Witold Dąbrowski (Brama Grodzka Teatr NN), Kornelia Kurowska (Fundacja Borussia), Johann Wolfgang Niklaus (Schola Węgajty), Karolina i Piotr Jakowieńko (Brama Cukermana) i Anna Bakuła (Kibuc Warszawa), będą rozmawiać o projektach związanych z lokalnymi działaniami na rzecz wielokulturowości.

  Tego samego dnia odbędą się warsztaty pn. „Wielokulturowość w praktyce”, prowadzone przez Witolda Dąbrowskiego (Brama Grodzka Teatr NN) i Kornelię Kurowską (Borussia Olsztyn). Mają one – w zamyśle organizatorów – pozwolić bliżej zapoznać się z pomysłami i sprawdzonymi sposobami na działania związane z lokalnym dziedzictwem.

  Kolejne wydarzenia w ramach cyklu „Wielokulturowa Warszawa, które odbędą się w listopadzie, to m.in. warsztaty dziennikarsko-filmowe „Wielowarszawa: tożsamość miasta” (15-17 listopada), pokaz filmu „Moja Warszawa” w reż. Marii Zmarz-Koczanowicz (21 listopada), warsztat fotograficzny „Miasto podzielone?” (23 listopada), warsztat plastyczny „Mentalna mapy stolicy” (23 listopada) i warsztat „W środku i na zewnątrz” (24 listopada).

  Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

  Źródło: http://www.fzp.net.pl/wiadomosci/polska/cykl-wielokulturowa-warszawa-od-piatku

  P.S. Suplement:

  Barbara Lerner Spectre calls for destruction of Christian European ethnic societies http://www.savetubevideo.com/?v=MFE0qAiofMQ

  „Są w Szwecji osoby, które wspierają Izrael i które mają głębokie poczucie niesprawiedliwości sytuacji. To ci ludzie dają nadzieję na to, że rzeczy ulegną tutaj poprawie. Jedną z nich jest Barbara Spectre, była Amerykanka, która wyemigrowała do Izraela a następnie 10 lat temu z pomocą rządu Szwecji utworzyła bezwyznaniowy instytut żydowskich nauk o greckiej nazwie Paideia tutaj w Sztokholmie. Wierzy w to, że obecna fala antysemityzmu przeminie i że żydzi mają do odegrania ważną rolę w państwie podlegającym ważnym zmianom.

  „Myślę, że ma miejsce odrodzenie antysemityzmu, gdyż w obecnej chwili Europa nie nauczyła się jeszcze, jak być wielokulturową. Będziemy częścią bólów tej transformacji… która musi się dokonać. Europa to nie będą monolityczne społeczeństwa, jakimi były w poprzednim stuleciu. Żydzi będą w centrum tego. To duża przemiana dla Europy do dokonania. Oni teraz przechodzą do trybu wielokulturowego i zrodzi się gniew na żydów ze względu na naszą wiodącą rolę.”’

  a
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/11/a25.jpg
 • Wszyscy.
  Koczownik „hartman” i koczowniczka „pitera” miłośnikami pedofilii

  Informacja na podstawie mainstreamu w której znamienny jest fakt powszechnej już obrony pedofilów. Czyli „trendy” zjudaizowanego Zachodu zaszczepiane na gruncie polskim przez żydów – i to trzeba wyraźnie, moi drodzy, zapamiętać. Należy zapamiętać twarz i nazwisko każdego okupacyjnego koczownika w Polsce, który działa na naszą szkodę. Szczególnym obrzydzeniem napawają obrońcy „uciśnionych pedofilów”, jednak biorąc pod uwagę to, że pedofilski półświatek jest naturalnym środowiskiem żydostwa – nie możemy się temu dziwić. Pedofilia jest także narzędziem żydostwa, służącym rozkładowi moralnemu łacińskiej cywilizacji, m.in. prowadzącym (jak wiele innych żydowskich pomysłów) aż do całkowitego wypaczenia pojęcia dobra i zła. To znamienity przykład jak zjawisko powszechnie uznawane w naszej kulturze i cywilizacji za obrzydliwe przestępstwo najcięższeg0 kalibru, jest brane w obronę przez żydów moralnie równie obrzydliwych, ale za to z ustami pełnymi humanitarnych frazesów. Poniżej prezentujemy mainstreamowe info i korzystając z okazji pragniemy odświeżyć nasz nieco starszy artykuł pt: „Pedofilia: brudny sekret Talmudu”/a303.

  „Prof. Hartman: piętnowanie pedofilów narusza ich prawa”
  Fotografia pedofila oraz informacja o miejscu pobytu osoby skazanej za pedofilię miałyby pojawić się w rejestrze pedofilów, którego wprowadzenia chce lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro. - To jest niezbędne - przekonywał Ziobro w programie Bogdana Rymanowskiego „Kawa na ławę” w TVN24.

  Zero tolerancji. Twarde, zdecydowane działania - tylko w ten sposób możemy poradzić sobie z pedofilami - przekonywał Ziobro, który przyznał, że w związku z zagrożeniem stwarzanym przez pedofilów można naruszyć ich prawa.
  Fotografia pedofila oraz informacja o miejscu pobytu osoby skazanej za pedofilię miałyby pojawić się w rejestrze pedofilów, którego wprowadzenia chce lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro. - To jest niezbędne - przekonywał Ziobro w programie Bogdana Rymanowskiego „Kawa na ławę” w TVN24.

  Zero tolerancji. Twarde, zdecydowane działania - tylko w ten sposób możemy poradzić sobie z pedofilami - przekonywał Ziobro, który przyznał, że w związku z zagrożeniem stwarzanym przez pedofilów można naruszyć ich prawa.

  - Polowanie na czarownice to nie jest sposób na pedofilię. Piętnowanie pedofilów nie tylko narusza prawa tych osób, ale jednocześnie wywołuje niepotrzebny niepokój społeczny. Pedofilom należy się farmakoterapia - replikował prof. Jan Hartman z Twojego Ruchu. A Julia Pitera z PO zwróciła uwagę, że stworzenie takiego rejestru naruszy nie tylko prawa pedofilów, ale również ich sąsiadów. - Ceny ich nieruchomości spadną, nikt nie chce mieszkać obok pedofila - podkreśliła.

  arb, TVN24 http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/a63-242x300.jpg

  a

  Żyd hartman. Pilnujmy dzieci gdy ten koczownik jest w pobliżu. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/a64-300x225.jpg
  a

  Żydówka pitera, czyli dno dna, otchłań i nicość bo niżej już upaść nie można.

  ******************************************
  Pedofilia: brudny sekret Talmudu

  ahttp://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/a65.jpg Od niemal wieku, zdominowany przez Żydów przemysł filmowy Hollywood i duże media w widoczny sposób wpływają na chrześcijańską Amerykę poza biblijnymi moralnością i wartościami.

  Jednak w buncie hippisów w początku lat sześćdziesiątych, żydowskie media znalazły możliwości, aby przyspieszyć upadek moralny Ameryki. Zachęcając do narkotyków i pornografii przekonały Amerykę, że „wolna miłość” i wspólne życie poza małżeństwem są społecznie akceptowalne. Z zadziwiającą szybkością film, telewizja i media drukowane pomogły stworzyć pokolenie seksualnych libertynów. Pod koniec lat sześćdziesiątych, przyspieszyło to przejście ewolucji seksualnej do następnego etapu, homoseksualizmu.

  Teraz, ponad 40 lat później, nawet homoseksualizm stracił swoją atrakcyjność dla wielu dzieci i wnuków pokolenia hippisów. Pedofilia (seks z młodymi chłopcami i dziewczętami oraz pornografia dziecięca) jest jest najnowszą podziemną obsesją przechodzącą przez Amerykę i świat.

  Jesienią ubiegłego roku, zwracałem uwagę narodu na siłę lobby pedofilów w Kongresie; senator Edward Kennedy, długo wspierany przez homoseksualistów by poparł federalną ustawę anty-nienawiści, zdradził ich sprzyjając wyraźnie silniejszym i bardziej korzystnym pedofilom.

  Zgniłe korzenie

  Na jakich moralnych podstawach opierają się Żydzi w mediach, by mogli świadomie rozpalić i rozniecić płomienie seksualnego inferno, który nadal pustoszy nasze kiedyś chrześcijańskie społeczeństwo?

  Praktycznie wszyscy potentaci medialni, który założyli Hollywood i trzy wielkie sieci telewizyjne byli imigrantami lub ich dziećmi, głównie z ortodoksyjnych wspólnot żydowskich w Europie Wschodniej.

  Pod koniec XIX wieku, większość europejskich Żydów była ludźmi księgi. Ale ich księgą nie była Biblia. Był to Talmud babiloński. Do dziś Talmud pozostaje najwyższym moralnym, etycznym i prawnym autorytetem judaizmu.

  Czy Talmud dzieli podstawy zdrowej wartości moralnych z chrześcijaństwem? Raczej nie. Zamiast tego, Talmud jest marnym podłożem systemu religijnego, który odszedł daleko; jest to ten kod faryzejskiej niewiary, co Chrystus opisał jako „pełny wszelkiego plugastwa” (Mt 23,27). Szokująco, najbardziej szanowana instytucja judaizmu rzeczywiście popiera takie grzechy jak kłamstwo, łamanie przysięgi, jak i morderstwo pośrednie. I nawet sankcjonuje jeden z największych grzechów ze wszystkich: molestowanie dzieci.

  Trzyletnie panny młode

  Kiedy Chrystus oskarżył faryzeuszy, że są duchowymi dziećmi szatana, w pełni zdawał sobie sprawę do czego byli zdolni. Żyjący w II wieku Symeon ben Yohai, jeden z największych rabinów judaizmu i twórca kabały, usankcjonował pedofilie – pozwalając na molestowanie dziewczynek nawet w wieku poniżej trzech lat! Ogłosił, że „neoficie, który jest w wieku poniżej 3 lat i 1 dzień wolno poślubić kapłana.” Późniejsi rabini odnoszą się do zatwierdzenia pedofilii ben Yohai jako „halakah” lub obowiązujące prawo żydowskie. Czy współcześni Żydzi wyparli się ben Yohai, adwokata gwałtów na dzieciach? Raczej nie. Dzisiaj w rodzinnym mieście ben Yohai – Meron, Izrael, dziesiątki tysięcy ortodoksyjnych i ultra-ortodoksyjnych Żydów zbierają się corocznie na dni i noce, by śpiewać i tańczyć ku czci jego pamięci.

  Talmud obfituje w odniesienia do pedofilii. Zajmują one znaczną część traktatów Kethuboth i Yebamoth i są entuzjastycznie popierane przez definitywne opracowania prawne Talmudu, Traktat Sanhedryn.

  Faryzeusze popierali seks z dziećmi

  Rabini z Talmudu są znani z prawnych kruczków i wykrętnych debat. Ale mają rzadkie porozumienie o ich prawie do molestowania 3- letnich dziewcząt. W przeciwieństwie do wielu gorąco dyskutowanych kwestii, rzadko występuje sprzeciw wobec dominującej opinii (wyrażonej w wielu jasnych fragmentach), że pedofilia jest nie tylko normalna, ale również zgodna z pismami! To tak, jakby rabini znaleźli egzaltowaną prawdę, której majestat ucisza debatę.

  Ponieważ autorytety talmudyczne, którym jest tak znane sankcjonowanie pedofilii, i ponieważ pedofilia jako „halakah” jest tak wyraźnie podkreślana, nawet tłumacze wydania Soncino Talmudu (1936) nie odważyli się wstawić przypisu sugerującego najmniejszą krytykę. Dodali tylko komentarz: „Małżeństwo, oczywiście, wtedy było zawierane w znacznie młodszym wieku niż teraz.”

  W rzeczywistości, przypis 5 do Sanhedryn 60b odrzuca prawo rabina talmudycznego nie zgadzania się z poparciem pedofilii przez ben Yohai: „Jak mogą [rabini], w przeciwieństwie do opinii Simeona ben Yohai, który ma wsparcie w pismach, zakazywać małżeństwo z małymi neofitami?”

  Z Babilonu

  To w Babilonie po wygnaniu za rządów Nabuchodonozora w 597 pne, główni mędrcy judaizmu prawdopodobnie zaczęli oddawać się pedofilii. Babilon był zdumiewająco niemoralną stolicą starożytnego świata. Przez 1600 lat kwitła w niej największa na świecie populacja Żydów.

  Jako przykład ich zła, kapłani babilońscy mówili, że obowiązek religijny mężczyzny obejmował regularny seks z prostytutkami świątyni. Powszechnie tolerowano bestialstwo. Więc Babilończyków nie interesowało, czy rabin żenił się z 3-letnią dziewczynką.

  Ale po wygnaniu Żydów w XI wieku AD, najczęściej na zachodnie ziemie chrześcijańskie, gojowska tolerancja żydowskiej pedofilii nagle się zakończyła.

  Nadal trwa szokująca sprzeczność: jeśli Żydzi chcą czcić transcendentną mądrość i moralne wskazówki faryzeuszy i ich Talmud, muszą akceptować prawo ich największych starożytnych mędrców do naruszania dzieci. Do tej pory żaden synod judaizmu nie odrzucił swoich nikczemnych praktyk.

  Seks z „nieletnim” dozwolony

  Co dokładnie mówili ci mędrcy?

  Faryzeusze uzasadniali gwałt na dziecku, tłumacząc, że 9-letni chłopiec nie był „mężczyzną.” W ten sposób zwalniali go z Prawa Mojżeszowego: „Nie będziesz leżał z mężczyzna jak się leży z kobietą; jest to obrzydliwość” (Kpł 18:22) Jeden fragment Talmudu zezwala kobiecie, która molestowała młodego syna ożenić się z arcykapłanem. Stwierdza: „Wszyscy zgadzają się, że kontakt z chłopcem w wieku 9 lat i 1 dnia jest prawdziwym związkiem, podczas gdy dla osoby w wieku poniżej 8 lat nie jest.” Ponieważ chłopiec w wieku 9 lat jest niedojrzały płciowo, nie może „przerzucać winy” moralnie i prawnie na aktywnego sprawcę,.

  Kobieta może molestować chłopca bez stawiania pytania o moralność: ” … obcowanie z małym chłopcem, nie jest traktowane jako akt seksualny.” Talmud mówi też, „chłopiec w wieku 9 lat i 1 dnia, który zamieszkuje z żoną swego zmarłego brata nabywa ją (jako żonę).” Talmud wyraźnie uczy, że kobieta ma prawo poślubić i mieć seks z 9-letnim chłopcem.

  Seks w wieku 3 lat i 1 dnia

  W przeciwieństwie do dictum Symeona ben Yohai, że seks z dziewczynką jest dozwolony w wieku poniżej 3 lat, ogólne nauczanie Talmudu jest takie, że rabin musi poczekać 1 dzień po trzecich urodzinach. Można ją wziąć do małżeństwa po prostu poprzez gwałt.

  Rabin Joseph powiedział: Chodźcie i słuchajcie! Dziewczynę w wieku 3 lat i 1 dzień można zdobyć do małżeństwa przez spółkowanie, i jeśli brat jej zmarłego męża żyje z nią, staje się jego.(Sanh. 55b)

  Dziewczyna w wieku 3 lat i 1 dzień może być poślubionej przez wspólne pożycie. (Yeb. 57b)

  Dziewczyna w wieku 3 lat i 1 dzień może zostać nabyta do małżeństwa przez współżycie, i jeśli brat jej zmarłego męża żyje z nią, staje się jego. (Sanh. 69a, 69b, Yeb. 60b)

  Nauczano: Rabin Symeon b. Yohai stwierdził: neofitce, która jest w wieku poniżej 3 lat i 1 dzień wolno poślubić kapłana, gdyż jest powiedziane, że wszystkie kobiety dzieci, które nie poznały mężczyzny przez leżenie z nim, utrzymują się przy życiu, i Fineasz (który był kapłanem, przypis mówi) na pewno był z nimi. (Yeb. 60b)

  [Talmud mówi, że takie dziewczyny w wieku 3 lata i 1 dzień]. . . nadają się do współżycia. . . Ale wszystkie kobiety dzieci, które nie poznały mężczyzny przez leżenie z nim, należy stwierdzić, że Pismo mówi o tym kto jest zdolny do współżycia. (przypis do Yeb. 60b)

  Przykład Fineasza, kapłana, który sam poślubił nieletnią dziewczynę w wieku 3 lat, przez Talmud uważany jest za dowód, że takie dzieci „nadają się do współżycia.”

  Talmud uczy, iż molestowanie 9-letniego chłopca przez dorosłą kobietę nie jest „aktem seksualnym” i nie „rzuca na nią winy,” ponieważ chłopiec nie jest naprawdę „człowiekiem.” Ale używa przeciwnej logiki wobec sankcji za gwałt na dziewczynie w wieku 3 lat i 1 dzień: Takie dzieci są traktowane jako „kobiety” dojrzałe płciowo oraz w pełni spełniają wymagania małżeństwa.

  Przypisy 2 i 4 do Sanhedrynu 55a Talmudu jasno mówią, że kiedy rabini uznają chłopca i dziewczynkę za dojrzałe płciowo i gotowe do małżeństwa. „W wieku 9 lat chłopiec osiąga dojrzałość seksualną… Dojrzałość seksualna kobiety osiągana jest w wieku 3 lat.”

  Żadnych praw dla dzieci ofiar

  Faryzeusze z pewnością znali uraz odczuwany przez molestowane dzieci. Aby utrudnić dochodzenie odszkodowań, Talmud mówi, że ofiara gwałtu musi czekać do osiągnięcia wieku http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/a66-212x300.jpg zanim byłaby amożliwość odszkodowania. Musi udowodnić, że żyła i będzie żyć jako oddana Żydówka, i musi zaprotestować przeciwko utracie dziewictwa o tej samej godzinie kiedy osiąga wiek. „Kiedy tylko osiągnęła wiek i przez godzinę nie protestowała, więcej nie może protestować.”

  Talmud broni tych surowych środków jako niezbędnych, by zapobiec możliwości buntu gojowskiej dziecka-panny młodej przed judaizmem i wypłacania przyznanego jej odszkodowania jako pogance – bluźnierstwo nie do pomyślenia! Ale prawa dziewczynki naprawdę nie mają z tym większego związku, gdyż „Kiedy dorosły mężczyzna ma stosunek z małą dziewczynką, to nic, gdy dziewczyna jest młodsza (trzy lata i jeden dzień) to jest tak jak włożyć palec w oko.” Przypis mówi, że „jak łzy przychodzą do oczu znowu i znowu, tak dziewictwo wróci do dziewczynki młodszej niż 3 lata.”

  W większości przypadków, Talmud potwierdza niewinność męskich i żeńskich ofiar pedofilii. Obrońcy Talmudu twierdzą, że to potwierdza niesamowite moralne zaawansowanie Talmudu i życzliwość wobec dzieci, mówią, że to pozytywnie kontrastuje z „prymitywnymi” społeczeństwami, w których dziecko mogłoby zostać ukamienowane wraz z dorosłym sprawcą.

  Faktycznie, rabini dla samoobrony, zamierzali udowodnić niewinność obu stron zaangażowanych w pedofilię: dziecko, ale co ważniejsze, pedofila. Zabierali małemu chłopcu prawo do „zrzucenia winy” na napastnika i żądali współudziału w seksie z małą dziewczynką. Tym samym, nie zapewniając żadnych znaczących szkód moralnych lub odwoławczych dla dziecka, Talmud wyraźnie pokazuje, po czyjej stoi stronie: rabina gwałciciela.

  Powszechna pedofilia

  Gwałt na dzieciach praktykowany był w najwyższych kręgach judaizmu. Ilustruje to Yeb. 60b:

  Na ziemi Izraela było pewne miasto, w którym zostało zakwestionowana prawowitość mieszkańców i rabin wysłał rabina Romanos, który prowadził śledztwo i znalazł w nim córkę neofity, która była w wieku poniżej trzech lat i jeden dzień, i rabin uznał ją zdolną do zamieszkania z kapłanem.

  Przypis mówi, że była „małżonką kapłana,” a rabin po prostu pozwolił jej żyć z mężem, zachowując w ten sposób „halakah,” oraz dyktat Simeona ben Yohai: „Neofitka w wieku poniżej 3 lat i 1 dnia może poślubić kapłana.”

  Te dzieci-panny młode miały z własnej woli uprawiać seks. Yeb. 12b potwierdza, że każdej dziewczynie w wieku poniżej 11 lat i 1 dnia zakazuje się stosowania antykoncepcji, ale „musi kontynuować współżycie seksualne w zwykły sposób.”

  W Sanhedrynie 76b udziela się błogosławieństwa mężczyźnie, który wyżeni swoje dzieci zanim osiągną dojrzałość płciową, a przekleństwo dla tych, którzy czekają dłużej. Faktycznie niedokonanie tego do czasu, kiedy córka osiąga wiek 12 lat i 6 miesięcy, jak mówi Talmud, jest tak złe jakby ktoś „zwrócił zgubioną rzecz Cuthean” (Goj) – czyn, z powodu którego „Pan go nie oszczędzi.” Fragment ten mówi: „… jest zasługą wyżenić dzieci kiedy są małoletnie.”

  Mózg się lasuje z powodu krzywd wyrządzonych niezliczonej ilości dziewcząt, które były wykorzystywane seksualnie w judaizmie w okresie rozkwitu pedofilii. Takie wykorzystywanie dzieci, zdecydowanie praktykowane w II wieku, trwało nadal, przynajmniej w Babilonie, przez kolejnych 900 lat.

  Fascynacja seksem

  Czytając uważnie Talmud, jest się przytłoczonym powtarzającą się fascynacją seksem, zwłaszcza przez wybitnych rabinów. Można przedstawić dziesiątki ilustracji w celu zilustrowania radości faryzeuszy, aby dyskutować o seksie i spierać się w jego najdrobniejszych szczegółach.

  Rabini aprobując seks z dziećmi niewątpliwie praktykowali to co głosili. Ale do chwili obecnej czci się ich słowa. Simeon ben Yohai jest szanowany przez ortodoksyjnych Żydów, jako jeden z największych mędrców i duchowych świateł, jakie widział świat. Członek najwcześniejszego „Tannaim” najbardziej wpływowych rabinów w tworzeniu Talmudu, stanowi większy autorytet dla pobożnych Żydów niż Mojżesz.

  Dzisiaj, otwarci pedofile Talmudu i obrońcy gwałtu na dzieciach bez wątpienia mieliby trudności w więzieniu za molestowanie dziecka. Ale tutaj jest to, co wybitny żydowski uczony, Dagobert Runes (który jest w pełni świadomy wszystkich tych fragmentów), mówi o takich „brudnych staruchach” i ich wypaczonych naukach:

  Nie ma żadnej prawdy w chrześcijańskich i innych strukturach wobec faryzeuszy, którzy reprezentowali najlepsze tradycje swojego narodu i ludzkiej moralności.

  Czy nie są bardziej odpowiednie słowa Chrystusa?

  Biada wam, uczeni w piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości. (Mt. 23:27,28)

  Z książki Teda Pike’a „Israel: Our Duty, Our Dilemma” [Izrael: nasz obowiązek, nasz dylemat]

  Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/o-zydach-molestujacych-dzieci/pedofilia-brudny-sekret-talmudu/

  Tłumaczenie: Ola Gordon
 • Wszyscy.
  Wielki terror

  W dzisiejszą rocznicę żydo-bolszewickiej agresji na Polskę pragniemy Państwu gwoli przypomnienia zaprezentować niezwykle interesujący artykuł, który bez ogródek ukazuje jaka nacja była twórcą komunistycznego reżimu w Rosji i motorem ludobójstwa na Słowianach. Kto stworzył sowiecki łagier w którym narody były mielone jak w maszynce do mielenia mięsa. Plemię które ponosi odpowiedzialność za słowiański holokaust, nie żaden holoszwindel, tylko ludobójstwo o skali bez odpowiednika w ludzkiej historii, nigdy nie poniosło odpowiedzialności. O tym musimy pamiętać w pierwszej kolejności, czyli komu naprawdę zawdzięczamy terror, zsyłki i te wszystkie okropieństwa jakie nas spotkały po 17.09.1939 r., czyli komu Słowianie zawdzięczają komunistyczne żniwo śmierci. Redakcja.

  Niedawno demokratyczna społeczność wspominała 70-lecie „Wielkiego Terroru” pod którym to terminem rozumie ona wydarzenia 1937 roku i następnych lat czystek Stalina dokonywanych we władzach sowieckich, których celem było pozbycie się rewolucjonistów-bolszewików, którzy z kolei byli głównymi organizatorami „Wielkiego Terroru” wobec narodu rosyjskiego i innych narodów Rosji po przewrotach lutowym i październikowym 1917 roku. Oto dowody straszliwych zbrodni bolszewickich po zdobyciu przez nich władzy. W latach 1921-1922 kraj był objęty strasznym głodem (druga fala) i epidemią cholery. Czy Lenin miał wiedzę o śmierci głodowej milionów obywateli rosyjskich? Takie pytania są po prostu śmieszne. Oczywiście, że wiedział. Biuro Informacji GPU osobiście dostarczało Leninowi najbardziej tajne zestawienia i podsumowania różnorodnego charakteru dotyczące wszystkich guberni Rosji. Informacja zbiorcza GPU dotycząca guberni samarskiej z dnia 3 stycznia 1922 roku mówi: „…obserwuje się głód…dzieci nie są chowane na cmentarzu, są pozostawiane na pożywienie…” W guberni tiumeńskiej raport z 15 marca 1922 roku: „…w powiecie Iszmisk z 500 tysięcy mieszkańców głoduje 265 tysięcy. Głód nasila się. W dostatnich, pod względem plonów, gminach głoduje 30% ludności. Wypadki śmierci głodowej są coraz częstsze. Na granicy Iszmisk i Pietropawłowsk rozwija się epidemia cholery azjatyckiej. Na północy szaleje ospa i tyfus…”. Trocki w odpowiedzi na pismo profesora Kuzniecowa, że Moskwa umiera z głodu, oświadczył: „To nie głód…Bo kiedy zmuszam wasze matki żeby jadły swoje dzieci to wtedy możecie przyjść i powiedzieć: „My głodujemy””. A przecież tę plugawą gnidę chcieli rehabilitować na wniosek takiego także plugawca jak A. N. Jakowliew (żyd i mason-tłum.). A oto świadectwo żony Trockiego, Natalii Iwanowny Siedowej: „Czerwonego kawioru było w bród. Tym, ciągle tym samym kawiorem, ubarwione są, nie tylko w mojej pamięci, pierwsze lata rewolucji”. W czasie kiedy oszalali ludzie stali w długich kolejkach po chleb, komisarzyca Czerwonej Armii, Sarisa Reisner (oczywiście psychopatyczna żydówka-tłum.), zajmowała pałacyk, posiadała własną służbę, brała kąpiele w wannie wypełnionej szampanem i urządzała bankiety. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a83.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Charków. Zwłoki zamęczonych kobiet-zakładniczek. Druga z lewej S. Iwanowa, właścicielka małego sklepu, trzecia z lewej A. I. Karolskaja, żona pułkownika, czwarta Ł. Chłopkowi, właścicielka ziemska. Wszystkim wyrżnięto żywcem piersi i wypalono organy płciowe, w nich znaleziono węgiel

  Na bankiecie zorganizowanym dla delegatów I Kongresu Kominternu w Wielkim Pałacu Kremlowskim dnia 5 marca 1919 roku, bolszewicy doprowadzili wszystkich do osłupienia, stoły uginały się od jadła. Lenin osobiście rozkazał wydanie z zapasów Sowieckiego Komitetu Ludowego: kawioru 110 pudów (1 pud=16.38 kg), prosiąt mlecznych 800 pudów, łososia 200 pudów (J. Kozienkow-„Gołgofa Rossini”, str. 354). Pomór głodowy zrobił swoje. Od okrutnego powszechnego głodu w latach 1921-1922 zmarło w mękach 5.033.000 ludzi (5 milionów 33 tysiące). A jeżeli doliczyć do tego głód w latach 1918-1920 to liczba ta wzrasta do 8.000.000 ludzi (8 milionów). A do tej liczby trzeba jeszcze dodać 3.000.000 (3 miliony) ludzi zmarłych od tyfusu towarzyszącego głodowi. Żeby zrozumieć prawdziwy stosunek „robotniczo-chłopskiego rządu” do ludu, jeszcze raz ujrzeć prawdziwe oblicze żydokomunizmu, wystarczy poznać dwa fakty. Na transport ładunków Czerwonego Krzyża i ARA (amerykańska pomoc humanitarna dla państw europejskich) do głodujących guberni w 1921 roku władza sowiecka wyłożyła wszystkiego zaledwie 125 tysięcy „papierowych” rubli. Ponadto w listopadzie tego samego roku na zakup za granicą 60 tysięcy kompletów skórzanego umundurowania dla czelistów KC RPK(b) (Rosyjska Partia Komunistyczna bolszewików) na prośbę prezydium WCzK (Wszechrossijskaja Czriezwyczajnaja Komisja, Cze-Ka) wyłożono 1 milion 800 tysięcy rubli w złocie. Nie potrzeba żadnego komentarza. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a84.jpg

  a

  Rosjanie! Zatrzymajcie się i zastanówcie. Kim jesteśmy? Tymi, którzy korzyli się i nadal korzą się przed swoimi oprawcami? Tymi, którzy mijają pomniki postawione swoim sadystom? Tymi, którzy mieszkają przy ulicach nazwanych imionami katów naszego narodu?

  Tymi, których ojcowie i dziadowie 74 lata nosili żydomasońskie trójkąty stylizowane na pionierskie krawaty? Tymi, którzy apatycznie patrzą i nie widzą, mają uszy i nie słyszą?

  I jak długo będziemy to wszystko znosić?

  * * * http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a85.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Trzy piekielne prostytuty chazarskie rodem z piekła czyli synagogi. Bronstein (Trocki), Blank (Ulianow-Lenin) i Rufin (Dzierżyński)

  7 (20) grudnia 1917 roku decyzją Sowieckiego Komitetu Ludowego N-21 w kraju zakłada się organizację karno-terrorystyczną WCzK. I tak została stworzona instytucja karno-terrorystyczna z nieograniczonymi uprawnieniami. Pierwszy obóz koncentracyjny był utworzony przez komunistów już w grudniu 1917 roku. W przyszłości organy karno-represyjne wiele razy zmienią swoją nazwę (Cze-Ka, WCzK, GPU, OGPU, NKWD, GUŁAG, MWD, MGB) ale nigdy nie zmienią charakteru swojej bestialskiej działalności. W przytłaczającej większości kierownictwo i zarządy (ponad 85%) tych zbrodniczo-represyjnych organów były nierosyjskie. Zawczasu powstawał System, który zdoła wdrożyć realizację ludobójstwa. Droga do „świetlanej przyszłości” obiecywanej przez komunistów była zawalona stosami trupów. No cóż, jakie przecież metody zdobycia i utrzymania władzy, taka i sama władza. Jeden tylko Lenin napisał 680 rozkazów karnych. Jakiekolwiek historyczne wiadomości i meldunki z tamtego okresu wzięte do czytania, dowodzą, że wszędzie widnieją żydowskie imiona i nazwiska czelistów. I to nie przypadek. W Odessie- Gorożanin (Kudiemskij), Griszin (Kluwgant), Rower. W Kijowie- Remower, Rozanow (Rosenblatt), Sokołow (Szostak), Buwsztejn. W Charkowie- Abugow, Dagin, Daganskij, Mazo, Ostrowskij, Portugeis, Szarow (Szawier), Feldman, Jesel Mańki. W Nikołajewie- Alechin (Smoliarow), Wajnsztein, Spektor. Na Ukrainie i na Krumie- Gaj (Sztokland), Dmitriew (Płotki), Gowlicz (Gowbinder), Zelikman. I poza dawną strefą osiedlenia sytuacja była taka sama. W Twerze- Rebeka Paliestińskaja, na Uralu- Goldman, w Simbirsku- Wolskij (Liewin), w Samarze- Wizel, Reichmann, w Saratowie- Deitch, w Kursku- Wołkow (Wajner), Kaminskij. W Permie i Wiatce- Berman, w Pskowie i Nowgorodzie- Passow, w Woroneżu- Rappoport, w Archangielsku- Katznelson, nawet na Syberii- Bak, Jużnyj, Bermanowie (bracia), w Turkiestanie- Gierżod, Dimentman, Kaplan, Słuckij, w Samarkandzie- Pauker, na Dalekim Wschodzie- Litwin. Przy mordowaniu oficerów Armii Wrangla, którzy się poddali, „wybitnie” wyróżnili się Bela Kun i Ziemliaczka (Zalkind). Wtedy Morze Czarne poczerwieniało od krwi rosyjskiej. I w stolicach. Pietrograd- Urickij (szef Cze-Ka), Weizager, w Moskwie- Liepliewskij, Lessing, Giendin, Rappoport. W specjalnym wydziale Cze-Ka- Agranow, Alijewskij, Pauker, w wydziale tajnym- Gienkin I tym podobni. I na szczycie: Feldman- naczelnik wydziału śledczego Cze-Ka, Trilisser- naczelnik wydziału zagranicznego a wśród członków kolegium Cze-Ka – Jagoda, Urickij, Sachs. Trocki dał ideologiczne uzasadnienie stosowania terroru: „Zastraszenie jest potężnym narzędziem polityki i trzeba być obłudnym świętoszkiem żeby tego nie rozumieć”. Znane jest wyrażenie krwiopijcy Bucharina, tego teoretyka rozstrzeliwań: „Proletariacki przymus we wszystkich formach, poczynając od rozstrzeliwania, jest metodą formowania komunistycznego człowieka z materiału ludzkiego epoki kapitalistycznej”. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a86.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Christian Rakowski i Lejba Bronsztein-Trocki

  Oprawca Łacis (prawdziwe nazwisko Martyn Sudrabs) w gazecie „Krasnyj Tierror” z dnia 1 listopada 1918 roku pisał: „My nie prowadzimy wojny przeciwko poszczególnym osobom fizycznym. My wytępiamy burżuazję jako klasę. W śledztwie nie szukajcie materiałów ani dowodów tego, że oskarżony sprzeciwiał się słowem lub czynem władzy sowieckiej. Pierwsze pytanie, które powinniśmy mu postawić to jakiego jest pochodzenia, wychowania , wykształcenia i zawodu. Te pytania powinny określić los oskarżonego. W tym jest sens i istota czerwonego terroru”. Fajne? Oto co wspomina akademik A. Dorodnicyn o tamtych czasach: „…jakie to dziwne, że nigdy tak się nie zdarzyło żeby komisarzem tych krasnoarmiejców był Rosjanin, nie mówiąc już o Ukraińcu. Skąd wiem o pochodzeniu narodowym komisarzy? Mój ojciec był lekarzem. Dlatego dowództwa wszystkich przechodzących jednostek wojskowych zawsze zatrzymywały się u nas. Nasza wieś leżała niedaleko od Kijowa i do nas dochodziły pogłoski o tym co robiła kijowska Cze-Ka. ..Nawet dzieci we wsi straszono nazwiskiem miejscowego czelisty Bluwszteina. Kiedy Kijów i nasza wieś zostały zajęte przez denikinowców to ojciec wyjechał do Kijowa żeby zdobyć lekarstwa do izby chorych. Zwały, stosy trupów, ofiar Cze-Ka, jeszcze nie były zidentyfikowane i ojciec widział je na własne oczy. Trupy z wyrwanymi paznokciami, z zerwaną skórą w miejscach pagonów i lampasów, trupy rozgniecione pod prasą. Ale najstraszliwszy obraz który on widział to było 15 trupów z czaszkami przebitymi jakimś tępym narzędziem, wewnątrz puste. Służący opowiedzieli mu na czym polegała tortura.

  Jednemu przebijali głowę a następnego zmuszali do zjedzenia mózgu. Następnie jemu przebijano głowę i następnego zmuszali do zjedzenia mózgu. Następnie jemu przebijano głowę i kolejny musiał zjeść jego mózg…”.Tak, średniowieczna inkwizycja w porównaniu z czelistami to po prostu dobrotliwa instytucja do ratowania zbłąkanych dusz. Minister Spraw Zagranicznych Rosji po Rewolucji Lutowej, Miliukow, tak opisuje sadyzm komisarzy i Cze-Ka: „…każdy prowincjonalny wydział Cze-Ka miał swoje ulubione metody tortur. W Charkowie skalpowano głowę i „zdejmowano z kiści rąk rękawiczki”. W Woroneżu wpychano torturowanych nago do nabijanych gwoździami beczek, które taczano, wypalano na czołach pięcioramienną gwiazdę a duchownym wciskano na głowy wieńce z drutu kolczastego. W Carycynie i Kamyszynie przecinano ludzi piłą. W Połtawie i Kremieńczugu nabijano na pal. W Połtawie w ten sposób nabito na pal 18 mnichów a także zbuntowanych chłopów, których dodatkowo palono. W Jekatierinosławiu krzyżowano i dobijano kamieniami. W Odessie oficerów męczono przywiązując łańcuchami do desek a następnie powoli wsuwano do rozpalonego paleniska, innych rozrywano na pół kołami wciągarek, innych jeszcze opuszczano do kotłów z wrzącą wodą i następnie do morza albo do pieca. W Kijowie zakopywano ludzi w mogiłach z rozkładającymi się ciałami, zakopywano żywcem i po pół godzinie odkopywano…” http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a87.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Bestialstwa żydowskich komisarzy z Cze-Ka. Lata czerwonego terroru. Potomkowie czelistów rządzą obecnie Rosją

  Szczególną nienawiść i żywiołowe obrzydzenie do żydokomunistycznych zwyrodnialców i obecnych, zboczonych potworów, wywołują materiały Komisji Specjalnej stworzonej przez A. Denikina do zbadania zbrodni bolszewików w okresie lat 1918-1919. Wiele z nich opisał w swojej książce „Krasnyj tierror w Rossiji”, Siergiej Pawłowicz Mielgunow. Komisja generała Denikina badając materiały w sprawie Czerwonego Terroru jedynie za lata 1918-1919, otrzymała przerażającą liczbę 1.766.118 zamęczonych w straszliwy sposób ludzi w tym okresie. Oczywiście, że tylko ta liczba dotyczy niewielkiej części europejskiego terytorium Rosji gdzie działały komisje Denikina i odzwierciedla ona prawdziwą skalę bestialstwa.

  Cze-Ka stale fabrykowała dokumenty przytaczające śmiesznie niskie liczby swoich ofiar. Tak więc Łacis za okres drugiej połowy 1918 roku przytaczał liczbę rozstrzelanych z wyroków Cze-Ka wynoszącą 6185 osób a za 1919 rok liczbę 3456 osób. Nieco skromniej. Czytając to chce się śmiać. W rzeczywistości liczba ofiar Cze-Ka wynosiła kilka milionów ofiar.

  Ponad 90% ofiar żydobolszewików zostało wymordowanych bez śledztwa i sądu. Zaledwie w jednym Kijowie w 16 kijowskich Cze-Ka zabito nie mniej niż 12 tysięcy ludzi. W Odessie tylko przez 3 miesiące 1919 roku było 2 tysiące ofiar komisarzy. W Astrachaniu podczas tłumienia strajku robotniczego za marzec i kwiecień zostało zabitych ponad 4 tysiące ludzi. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a88.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Ilustracja z oficjalnej prasy żydobolszewickiej „Krasnaja Gazieta” z 1919 roku http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a89.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Szczątki wrogów ludu, oczywiście ludu wybranego

  W Turkiestanie podczas tłumienia powstania w styczniu 1919 roku tylko w ciągu jednej nocy wymordowano 2,5 tysiąca ludzi. W Pietrogradzie w związku z natarciem generała Judenicza rozstrzelano w 1920 roku prawie 5 tysięcy ludzi. Pod Archangielskiem po odejściu wojsk angielskich wybito ponad 8 tysięcy ludzi. Tylko w jednym więzieniu Jekatierinburga od sierpnia 1920 roku do lutego 1921 roku żydokomuniści rozstrzelali prawie 3 tysiące osób. Na Krymie po ewakuacji Armii Wrangla liczba rozstrzelanych określana jest na 120 tysięcy ludzi. Świadectwa, fakty i liczby ofiar żydobolszewików nie mają końca. Nie było guberni, powiatu, wsi, gdzie nie byłby pozostawiony krwawy ślad żydobolszewickich zwyrodnialców. W powiecie epifanowskim guberni tulskiej, w 1919 roku rozstrzelano 150 ludzi, w powiecie miedinskim guberni kałuskiej rozstrzelano 350 ludzi, w powiecie poiskim guberni riazańskiej, 300 ludzi, w powiecie kasimowskim tej samej guberni, 150 ludzi, w guberni twerskiej 200 ludzi, w guberni smoleńskiej 600 ludzi. W czasie tłumienia powstania Koływańskiego w 1920 roku w guberni tomskiej zostało rozstrzelanych ponad 5 tysięcy ludzi. Masowe egzekucje przeprowadzano w Moskwie, Jarosławiu, Kazaniu, Saratowie, Kursku i innych miastach. W ciągu 3 miesięcy 1921 roku było stłumionych ponad 114 powstań, rozstrzelano 4 tysiące 300 ludzi, w Moskwie 347. Szczególnie straszne bestialstwa popełniali czeliści na Ukrainie. Od 16 lutego do 30 sierpnia 1919 roku w Kijowie drugi raz ustanowiono „dyktaturę proletariatu”. A ponieważ stosunek ludu do nowych władz był zrozumiały to i pierwszą instytucją założoną przez nich w mieście była Gubernialna Komisja Nadzwyczajna (Gubernialna Cze-Ka). Bezzwłocznie i bezlitośnie rozpoczęła ona represje. Ulicę imienia Stołypina przemianowano na ulicę żydowskiego psychopaty-mordercy Gerszuni. Egzekucje rozpoczęły się od rozstrzelania 68 profesorów i intelektualistów. Fala konfiskat i grabieży przetoczyła się przez cały Kijów. Banda zdobywców nałożyła na miasto kontrybucję w wysokości 200 milionów rubli, którą bolszewicy zażądali od kijowskiej „burżuazji” pod groźbą rozstrzelania. Jak wspominał były śledczy kijowskiej Cze-Ka, Michaił Bolierosow: „…czekiści w tym okresie przeprowadzali przeszukania, rewizje i uwięzienia, jawnie grabiąc ludność. Specjalną miłością cieszyło się u nich złoto, brylanty i spirytus. Taka „służba” przekształciła się w niekończącą się pijacką hulankę z towarzyszeniem „masowych gwałtów na kobietach i torturowaniem aresztowanych”. Po wycofaniu się komunoidów z miasta, na niektórych zwłokach znaleziono ślady nieprawdopodobnych tortur dokonywanych na organach płciowych. Można je było tylko przypisać „działalności” chińskiej kompanii Li Siu-Liana z oddziału specjalnego Cze-Ka. Zmobilizowani szeregowi czerwonoarmiści nie mogli znieść widoku tych bestialstw, które popełniali czeliści.

  Wiosną zaatakowali oni Gubernialną Cze-Ka i wyzwolili z niej więźniów. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a90.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Realizacja żydowskiej ekonomii czyli rekwizycje zboża dokonywane na Ukrainie przez żydokomunę

  Cały zarząd Gubernialnego Cze-Ka składał się wyłącznie z żydów a oddziały powiatowe Cze-Ka z Łotyszy. Głównymi katami w kijowskiej Gubernialnej Cze-Ka byli: Sorin-Bluwsztein osobiście mordujący wielu niewinnych ludzi, Jakow Lipszyc dowodzący wydziałem operacyjnym, Fajerman-Michajłow- komendant Cze-Ka. Jakow Szwarcman uwielbiający sycić się agonią swoich ofiar, w jedną z nich wystrzelił ponad 30 kul. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a91.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Leżą rosyjscy wrogowie ludu wybranego. Faszyści, antysemici, ksenofobi itd., itp.

  Charakterystycznym typem kobiety-czekistki (te zdziry można kobietami nazywać jedynie umownie) była Eda Szwarc. Była aktorka teatru żydowskiego, następnie kurwa.

  Karierę w Cze-Ka zaczęła od zwykłego donosu na klienta a skończyła na osobistym udziale w rozstrzeliwaniach. 30 sierpnia 1919 roku denikinowcy rozbili pod Browarami czerwonych. Wielu mieszkańców, pomimo eksplodujących w mieście pocisków, rzuciło się biegiem do drzwi budynku Cze-Ka w poszukiwaniu krewnych i przyjaciół. Ich oczom ukazał się pełen zgrozy i makabry widok. Tak naoczny świadek, kobieta o nazwisku Jekatierina Gaug pisała: „Silna trupia woń uderzyła w twarz. Wszystkie ściany były zbryzgane krwią… Podłoga była na wysokość kilku centymetrów zalana krwią. Na półce a dokładniej na masarskich ladach leżały ludzkie mózgi. Pośrodku garażu był kanał dla mechanika, który schodził tam aby naprawiać samochód od spodu. Przed kanałem stał olbrzymi kloc zrąbanego pnia, cały zakrwawiony. Na nim leżała szabla, także cała we krwi. Tutaj zrąbywano głowy albo przeprowadzano jakieś krwawe tortury…

  Zagłębienie kanału zamiast wodą, wypełnione było krwią. Na ścianie olbrzymia pętla i kawał żelaza, jak się okazało było to narzędzie tortury rozpalonym żelazem”. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a92.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Znaleziona w piwnicy charkowskiej Cze-Ka skóra zdarta z rąk ofiar przy pomocy metalowego grzebienia i specjalnych szczypiec

  I dalej: „W naszej obecności odkopano także zwłoki 17-letniej dziewczyny. Całkowicie naga, leżała ta dziewczynka, prawie dziecko, przed nami. Jej głowa cała okaleczona nie do poznania, całe ciało pokryte ranami i siniakami. A ręce!!! Te ręce nosiły ślady zwyrodniałego bestialstwa. Do łokci zdarto z nich skórę i przywiązana była przez jakiegoś potwora biała kartka. A na niej napisano: „Burżuazyjna rękawiczka”…

  Zmasakrowane zwłoki krewni próbowali rozpoznać chociaż po uzębieniu ale złote zęby i mostki wyrwane były przez czelistów…na czołach ofiar płci męskiej wyrżnięte były dystynkcje oficerskie, na piersiach koalicyjki a na ramionach pagony”. Wśród ofiar były nawet 12-letnie dzieci. Tak więc zwykłe rozstrzelanie to było szczęście. Cze-Ka interesowała się spirytusem a zwłaszcza kokainą, po zażyciu której można było zachować zimną krew w czasie przeprowadzania tortur i rozstrzeliwań. Komendant Wszechukraińskiej Komisji Nadzwyczajnej (WUCze-Ka), Anochin, przyznał się jednej z sióstr Czerwonego Krzyża: „Spać nie mogę. Całą noc umarlaki nachodzą…”

  A jeden z oprawców charkowskiej Cze-Ka mówił: „cierpiałem, męczyłem się ale towarzysz nauczył wypić szklankę krwi. Wypiłem i serce od razu kamienne”.

  Ale takiemu nikczemnikowi i plugawcowi jak Trocki, takich bestialstw było za mało. Kiedy czerwonych rozpoczęto przepędzać z Ukrainy a podbite przez nich obszary zaczęły się kurczyć, wściekły Trocki zawarczał: „Odejdziemy z Kijowa po kolana we krwi kontrrewolucjonistów”. Przypomnijcie sobie całą tę swołocz, to draństwo, całe to plugawe bydło, któremu przewodził A. N. Jakowliew, kiedy już za naszych czasów próbowali usprawiedliwiać to przyprawiające o wymioty żydowskie plugastwo przedstawiając je jako niewinną ofiarę Stalina.

  To właśnie oni są naszymi głównymi wrogami, to oni są piątą kolumną w łonie kraju !!!
  terror wiadomości polska świathttp://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a93.jpg

  Żydowski, jednak śmiertelny bo zdechł, idol i celebryta, Bronsztejn (bandycka ksywa Trocki). http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a94.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Zdychająca bestia chazarska Bronsztejn (ksywa Trocki) po otrzymaniu puknięcia oskardem w czerep. Istny holocaust, aj waj, aj waj. Świat już nie jest taki sam http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a95.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Bronsztejn vel Trocki już sztywny. Na dobre!!! http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a97.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Ryży bandzior żydowski Czubajs składa hołd żydosataniście, swojemu mistrzowi, Bronsztejnowi (ksywa mafijna Trocki) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a98.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Ludobójca i sodomita żyd Blank (Lenin) z przeżartym syfilisem organem mózgopodobnym. Przed podróżą do „żydowskiego nieba” http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a99.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Wypatroszony sodomita i ludobójca, żyd Blank znany bardziej pod bandycką ksywą Lenin. Obecnie święta relikwia wszystkich psychopatów i satanistów http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a100.jpg
  terror wiadomości polska świat

  Dzisiejsza żydo-putlerowska Rossijanija. Pikieta „Równe prawa dla Rosjan”

  Źródło: www.rusk.ru/st.php?idar=2357

  Źródło polskie: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/wielki-terror/

  Data publikacji: 19.09.2007

  Tłum. RX
 • Wszyscy.
  Ofiara gorsza niż zbrodniarz (wg żydów)

  talmudhttp://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/talmud-225x300.jpg Ofiara przemocy seksualnej wyrzucona z żydowskiej wspólnoty za współpracę z policją

  Ortodoksyjna żydówka ze wspólnoty w Satmar, której zeznania pomogły skazać pedofila z Brooklynu, okryły hańbą wiernych, gdy przybywali na synagodze w Rosh Hashana. „Przestali się modlić, dopóki nie wyszła„, mówi jej mąż.

  Ynet

  Prowadziła bitwę swojego życia z człowiekiem, który wykorzystywał ją seksualnie – znanym doradcą chasydzkiej wspólnoty Satmar w Brooklynie, oraz przeciw członkom swojej społeczności, którzy nie przestawali winić jej z tego powodu, ale nigdy nie spodziewała się czegoś takiego: że zostanie usunięta z własnej synagogi w Rosh Haszana, donosi New York Post.

  18-letnia dziewczyna, która jest teraz zamężna, przybyła wraz z mężem do synagogi w Williamsburgu, gdzie jej rodzina modliła się od 10 lat, gdy jeden z wiernych zauważył ją i krzyknął: „Moser, wynocha z shul!„

  Słowo „moser” – definicja halachiczna – odnosi się do żyda, który donosi na innego żyda do władz świeckich. Według NY Post, młoda kobieta cierpi prześladowania odkąd oskarżyła Nechemya Webermana, lat 54, o to , że wykorzystywał ją seksualnie, gdy posłano ją do niego po poradę, jak 12-latkę.

  „Przestali się modlić, dopóki nie wyszła”, mówi jej mąż, Boorey Deutsch, lat 26. „Jakaś kobieta próbowała powiedzieć mojej żonie, żeby została, ale miała już dość. Skończyło się”.

  „Pokrzywdzeni traktowani tak, jakby sami byli przestępcami”

  Deutsch powiedział, że jego żona „poczuła się strasznie. Traktują ofiary, jakby to byli zwyrodnialcy”.

  Dzielna ofiara zeznawała na rozprawie Webermana, że bała się zgłosić to nadużycie, ponieważ był on „niemal bogiem w Williamsburgu” i nikt nie chciałby jej wierzyć.

  „Satmar by mnie wyrzuciło, a jeśli stamtąd wylecisz, to już nikt cię nie przyjmie„, mówiła podczas procesu w zeszłym roku.

  Sąd w Brooklynie uznał go za winnego 59 przypadków różnych nadużyć seksualnych.

  Ale nie było fizycznych dowodów. Obrona twierdziła, że dziewczyna była wściekła na Webermana, bo powiedział jej rodzicom, iż miała chłopaka w wieku 15 lat, co jest zakazane w tej społeczności. Prokurator Stacey Richman określiła to, że sprawa sprowadza się do prostego: „on powiedział, ona powiedziała”.

  Wyrok 50 lat więzienia

  Starsi członkowie ruchu chasydzkiego wspierali Webermana, mówiąc, że został ofiarą zniesławienia przez „zdemoralizowaną młódkę”. Ruszono mu z pomocą, a przywódcy wspólnoty nawet zorganizowali zbiórkę pieniędzy na sfinansowanie jego obrony, uznając, że to halachiczny obowiązek.

  Źródła w ruchu chasydzkim twierdziły, że prokurator Brooklynu był w konflikcie interesów, gdyż był krytykowany w przeszłości za lekceważenie informacji o przestępstwach seksualnych w żydowskiej społeczności z powodu dobrych stosunków z jej członkami.

  Twierdzili również, że członkowie jury nie byli w stanie zrozumieć wewnętrznego kodeksu postępowania wspólnoty, a zatem nie był to uczciwy proces.

  Według NY Post, presja na dziewczynę, aby przestała zeznawać przeciwko Webermanowi, była przytłaczająca.

  W pewnym momencie, trzech ortodoksów, bracia: Jacob, Joseph i Hertzka Berger, próbowali zastraszyć Deutscha i jego ówczesną narzeczoną, niszcząc certyfikaty „koszerności” w jego restauracji.

  W zeszłym miesiącu, Abraham Rubin, lat 49, również przyznał się przed prokuratorem, że oferował dla Deutscha i ofiary 500 tysięcy dolarów, aby wyjechali z kraju, po to, żeby sprawa przeciwko Webermanowi mogła być oddalona.

  Weberman, który jest żonaty i ma 10 dzieci, obecnie odsiaduje 50-letni wyrok w Shawangunk. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/9-16-bibi-sleep.jpg

  9-16-bibi-sleepWszędzie na świecie, gdy ludzie kładą się spać, liczą barany. A co liczą w izrahellu? „Zabici Arabowie, Syryjczycy na Syryjczyków,Irakijczycy na Irakijczyków, Egipcjanie na Egipcjan, Libijczycy na Libijczyków…”

  źródło: http://theuglytruth.wordpress.com/2013/09/13/victim-of-sex-abuse-driven-out-of-jewish-school-for-cooperating-with-police/

  przygotował: stophasbara
  Powinna przejrzeć na oczy i pożegnać synagogę skoro toleruje dewiantów. Żydzi uważają siebie za ubermensch. Chrystusa ( zmartwychwstał)straszyli całe życie aż ukrzyżowali. Wielu rabinów ma problemy z pedofilią. Tu przykład jak hodują nowych Pawków Morozów czyli użytecznych idiotów, których w ŻADNYM systemie nigdy nie brakuje.
  http://mostholyfamilymonastery.com/n/?p=3077#.UkID_vDD_cs
 • Wszyscy.
  Złote myśli „starszych braci w wierze”

  Garść mniej lub bardziej znanych cytatów talmudycznych rabinów o nie-żydach.

  „Jeżeli mamy do czynienia z sytuacją, że goj stwarza zagrożenie dla Izraela, to wolno go zabić. Dotyczy to nawet przyzwoitego goja, który nie ponosi odpowiedzialności za to, że stwarza tę sytuację zagrożenia. (…) Jest uzasadnienie mordowanie dzieci jeśli jest jasne, że one dorosną i zrobią nam krzywdę, i w takiej sytuacji mogą być zamordowane umyślnie, a nie tylko w walce z dorosłymi.” – rabini Icchak Szapira i Josef Elitzur

  „Goje (…) są zainteresowani tylko jednym: ujrzeć Żydów zniszczonych(…). Weźmy takie duże państwo jak przedwojenna Polska. Żydzi uczynili ją bogatą i przemienili w rozwinięte państwo z mocną gospodarką, przemysłem i rolnictwem. I spójrzmy na tę Polskę dziś, po II wojnie światowej, po tym, jak opuściło ją 3,5 miliona Żydów. To wyspa zniszczenia, państwo upadające na wszystkich polach, na czele z gospodarką, przemysłem i kwestiami społecznymi. Co więcej: bardzo wielu Polaków współpracowało z Niemcami w zagładzie Żydów. Sześć największych obozów zagłady znajdowało się na terytorium Polski. Polacy wiedzieli, że po zagładzie Żydów oni także zostaną skazani na cierpienia. Jednakże nie zrobili nic, by to powstrzymać, przyczyną był ich antysemicki charakter – zniszczyć naród żydowski zamiast rozwijać się wraz z nim.” – Rabin Yisrael Meir Lau http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a125.jpg

  a

  „Nie można w sposób uprawniony mówić o religii judeo-chrześcijańskiej. Albo się jest żydem, albo się jest chrześcijaninem” – Rabin Rene-Samuel Sirat http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a126.jpg

  a

  „Dla nas nie można być jednocześnie żydem i chrześcijaninem” – Rabin Jakub Kaplan

  „Nie ma żadnych wątpliwości, i wydarzenia historyczne tego dowodzą, że antysemityzm był rozpowszechniony w Polsce podczas II wojny światowej, i to wyjaśnia (…) dlaczego tak wiele obozów śmierci i krematoriów zostało utworzonych w centrum Polski.” – Rabin Ely Rosenzweig z synagogi w Stanford w stanie Connecticut, USA

  “Materiał, z którego stworzono nie-Żydów pochodzi z odpadów boskich. W rzeczywistości, oni sami pochodzą ze śmieci (odpadów), a to że jest ich znacznie więcej niż Żydów, jest potwierdzeniem tego, gdyż przecież ilość odpadów jest zawsze większa niż liczba ziaren. [...] Wszyscy Żydzi są naturalnie dobrzy, a nie-Żydzi – naturalnie niedobrzy.” – Rabin Shenur Zalman

  a

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a127.jpg “Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[...]

  Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda.” – Rabin Yitzhak Ginsburg. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a128.jpg

  a

  “Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci.” – Rabin Manis Friedman http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a129.jpg

  a

  „Goje zostali stworzeni przez Boga w tym celu, aby obsługiwali żydów w sobotę. To jest jedyna przyczyna, dlaczego Bóg dopuścił, by pojawili się oni na świecie. Nie ma miejsca dla gojów w tym świecie, jeśli nie służą oni żydom” – Rabin Ovadia Yosef http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a130.jpg

  a

  “Sam Bóg opowiada się za niewolnictwem” – rabin Morris Raphall http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a131.jpg

  a

  Za podrzucenie materiału podziękowania dla Nyndro Nyndromix.

  Pejs-Zbuk: https://www.facebook.com/pages/Z%C5%82ote-my%C5%9Bli-rabiniczne/658202517537334
  Ps. „Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda. ”

  - skąd się wywodzi takie debilne myślenie? Z braminizmu ale tego sprzed upadku czyli około 1300 pne. Wtedy faktycznie bramini jako CZYŚCI byli cenni ale po splugawieniu się spiskiem przeciwko BOGU i Słowianom upadli i obecne „słowa” tego typu są już czystym rasizmem i wynikającym z tego „zakłamywaniem rzeczywistości”.

  Czy ten cytat oznacza iż są „cenni”? NIE. On oznacza tylko iż żydzi są odwiecznymi złodziejami indoeuropejskiej kultury Słowian jakich za kontakt z Bogiem nienawidzą wymordowywując przy każdej okazji. Bo chrześcijaństwo pochodzi od kultur IE tak jak akcja Mahabhatary odnosi się do tamtych czasów tegoż upadku. A poniżej jeden z komentarzy w oryginale: nieustraszona
  Wrzesie 22, 2013 at 10:48

  Te swiry codziennie w swoich urojeniach dziekuja przeciez jakiemus bogu wymyslonego na uzytek usprawiedliwienia swojego zajadlego wampiryzmu, ze nie urodzili sie gojami i kobietami!

  Te niewypaly genetyczne dawno by wymarly , gdyby odciac im bez strachu swieza krew, ktora wysysaja na niezliczone sposoby i tak jak to robia wszy glowowe czyli zawsze niewidzialnie w ukryciu roznych naukowo religijnych zadym.

  http://www.savetubevideo.com/?v=5M-5jYTjdd0

  Jako ze, chytry trzy razy wiecej traci, to nadszedl czas na globalne odwszawianie ludzi i srodowiska ze wscieklych krwiopijcow , gdzie gesty grzebien prawdy jest niezbedny do pozbycia sie pasozydow i wyczesania ich wszedzie poprzyklejanych gnid .

  Takimi gnidami sa tez przeciez ich wsciekle rzucane reklamy z magia wielkich i okraglych jak zera liczb, gdzie widac to nie tylko w mitologii holokaustu z okraglymi szescioma milionami,lecz rowniez w kumulacji totka, gdzie na naiwnych czeka okragle siedem milionow i ani zlotowki mniej czy wiecej.

  Juz tate od tfu rcy hematologii czyli malowania rozmazu krwi truciznami I.G.Farben z wprowadzeniem honorowego upustu krwi zajmowal sie bimbrownictwem i sprzedaza loterii dla glupich gojow marzacych o szybkich milionach.

  Ten tfu rca o ksywie Paul Ehrlich ( niem. szczery,prawdziwy) odkryl tez Salvarsan czyli pierwszy ratunek dla zasyfialych wybrancow , a dla gojow stworzyl podwaliny medycznego wysysania z nich krwi i skierowane przeciw zyciu anti bios czyli antybiotyki.

  Pejsate towarzystwo wzajemnej adoracji nie omieszkalo oczywiscie zapomniec takich zaslug
  sluzacych do ratowania ginacej rasy i odznaczylo tego wampira nagroda Nobla stworzona na uzytek faszystowskich korporacji.

  Jego tak szczera facjata straszyla tez na banknotach z dwustoma markami, a jego wampiryczny duch nadal namawia do honorowego krwiodastwa gojow czy tez poddania sie chemoterapii albo podpisania zgody na pobranie organow za zycia, chociaz jego szczatki w calosci spoczywaja wsrod wybrancow we Frankfurcie :

  http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Ehrlich

  Rozni tego typu goscie na polskiej ziemi i nie tylko byli i beda sprawcami wszelkiej biedy,chorob i smierci, bo taka jest ich wrodzona filozofia pasozyda.

  Trzeba sie ludziom w koncu uodpornic na wszelkie ataki pasozyda i to w szczegolnosci na te w ich medycynie, ktora niszczy przede wszystkim ich wieloma lekami uklad immunologiczny oraz doklada smiercionosne promieniowanie wraz z lancetami koszernych rzeznikow .

  http://www.dhm.de/lemo/html/biografien/EhrlichPaul/

  Straszni bracia w wierze wampirow chlepcza nadal tyle krwi, bo goje im doslownie wierza i mysla, ze to dla ich dobra.

  http://marucha.wordpress.com/2012/04/03/te-kurwy-moga-sprzedac-koncernom-farmaceutycznym-twoja-honorowo-oddana-krew/
 • Wszyscy.
  Im się wiedzie w niepodległej Polsce: zabójca ks. Popiełuszki ma 3,9 tys. zł emerytury, szef SB – 8 tys. zł. A dla bohaterów jałmużna...
  http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/95/62/95622aa10017a998403e6162f8082719.jpg
  fot. wPolityce.pl/"Fakt"

  Ciepłe kapcie, sweterek, willa w Warszawie, dacza na Mazurach i ponad 4 tys. zł emerytury co miesiąc. Czego więcej potrzeba do szczęścia Czesławowi Kiszczakowi, w komunizmie szefowi resortu spraw wewnętrznych? Chyba tylko pomnika, jaki gotowi są niemalże wystawić „człowiekowi honoru” jego obrońcy. I nie on jeden z gnębicieli opozycjonistów i duchownych w PRL opływa w dostatki w niepodległej Polsce.

  Niedawno pisaliśmy o przygotowywanej w Senacie ustawie o pomocy finansowej dla działaczy opozycji demokratycznej i osób represjonowanych w latach 1957-1989. Bohaterzy walki o niepodległą Polskę uznali oferowaną im pomoc za uwłaczającą jałmużnę.

  CZYTAJ WIĘCEJ: "Obecnie wygląda to jak jałmużna": dawni działacze opozycji antykomunistycznej oburzeni "pomocą", jaką im się oferuje

  A jak żyje się w niepodległej Polsce dawnym prześladowcom? Ci pomocy nie potrzebują, bo państwo już o nich zadbało.

  Gnębili Polaków, zabijali, łamali ludziom życie, albo opływali w dostatki jako komunistyczni dygnitarze. W wolnej i niepodległej Polsce mieli zostać rozliczeni. Ale nic takiego nie nastąpiło. Byli esbecy, którzy mają krew na rękach i PRL-owscy dygnitarze żyją sobie spokojnie w dostatku i luksusie

  – pisze „Fakt”.

  Gazeta przytacza liczne przykłady.

  Płk Adam Pietruszka, w PRL wysoki funkcjonariusz SB, wiceszef Departamentu IV MSW zajmującego się walką z Kościołem, odpowiedzialny za zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki, ma dziś 3,9 tys. zł emerytury.

  Jeszcze lepiej powodzi się gen. Władysławowi Ciastoniowi. Dawny szef SB, podejrzany w 1984 r. o sprawstwo kierownicze zabójstwa ks. Popiełuszki, ma 8 tys. zł emerytury.

  6 tys. zł co miesiąc dostaje twórca stanu wojennego Wojciech Jaruzelski - 6 tys. zł, a propagandowa tuba generała, Jerzy Urban, ma 4,7 tys. zł emerytury.

  Świadczenie w wysokości 8 tys. zł otrzymuje gen. Józef Sasin.

  Po wprowadzeniu stanu wojennego w grudniu 1981 r. stanął na czele specjalnie powołanej przez kierownictwo MSW grupy operacyjnej, która miała koordynować zwalczanie członków „Solidarności”. W wolnej Polsce z powodzeniem zajął się biznesem, był jedną z osób, która ostatnia widziała przed śmiercią gen. Marka Papałę

  – zaznacza „Fakt”.

  3,1 tys. zł emerytury dorobił się natomiast płk Jan Lesiak, który w PRL zajmował się zwalczaniem opozycji demokratycznej., a po 1989 r. inwigilacją prawicy w Urzędzie Ochrony Państwa - podejrzewany jest m.in. o sfałszowanie lojalki Jarosława Kaczyńskiego.

  Należał go założonej w 1984r. nieformalnej grupy w toruńskim oddziale bezpieki znanej jako „Organizacja Anty Solidarność”. Esbecy z tej grupy znani byli z przeprowadzania wyjątkowo brutalnych porwań opozycjonistów. Działaczy porywano, wywożono do lasu, przykuwano kajdankami do drzewa, przystawiano broń do głowy, polewano toksycznym fenolem, ciężko bito i głodzono

  – to z kolei notka o kpt. Marku Kuczkowskim, który ma 3 tys. zł emerytury.

  To oni – a nie ci, którzy walczyli o wolność i demokrację – mają wysokie emerytury i święty spokój

  – zauważa „Fakt”.

  I dodaje:

  Czy o takiej niepodległej Polsce, w której najlepiej jest dawnym ubekom i komunistycznym dygnitarzom, marzyliśmy?

  JUB/”Fakt”
 • @Kula Lis 62 12:50:54
  Album żydokomuny w Polsce zniewalanej http://web.archive.org/web/20080611091112/http://www.polonica.net/album_zydokomuny.html
 • @Kula Lis 62 17:30:28
  http://web.archive.org/web/20080611091112im_/http://www.polonica.net/imag/mmmichnik_komuna.jpg rzecznik żydokomuny narodu wy..wy..wybranego przez NKWD, KGB i UB
 • @Kula Lis 62 17:41:07
  http://web.archive.org/web/20080611091112im_/http://www.polonica.net/imag/jude.jpg
 • @Kula Lis 62 17:49:03
  Parada oszustów, część VI

  ParadaOszustów na liście Wolnej-Polski przybywa. Lista uzupełniona zostaje o pozycje od 360 do 459. Spis żydowskich dywersantów powiększa się dziś o nowy epizod, plan podboju żydogermańskiego Polski poprzez działalność Ośrodka „Karta”. Bliższa analiza tego zagadnienia jest konieczna, niemniej wykracza poza projekt przedstawienia postaci z bolszewickiej nagonki plemiennej na profesora Jasiewicza.

  Do odcinka szóstego dołączony zostaje aneks wskazujący „spis organizatorów nagonki”, jaki jest kontynuacją aneksu nr 2 zapisanego w odcinku V.

  Aneks „spis organizatorów nagonki”, sowieccy komisarze ludowi – kahał i przydupasy http://wolna-polska.pl/wiadomosci/parada-oszustow-czesc-vi-2013-11
 • @Kula Lis 62 22:25:00
  Lista żydów w Polsce zniewolonej http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lista-zydow-w-polsce-zniewolonej-2013-11
 • @Kula Lis 62 22:31:00
  CAŁA WŁADZA W RĘCE RAD
  UNII EUROPEJSKIEJ http://jozefbizon.files.wordpress.com/2011/09/matrix_1_mechanizmy_wladzy_kolonialnej_nad_polska.pdfhttp://jozefbizon.wordpress.com/opracowania-matrix-ue-2002/
 • @Kula Lis 62 07:33:46 TA WŁADZA WYBRAŁASIĘ SAMA- BOJKOT WYBORÓW
  Ta władza wybrała się sama.Trzeba wrócić do pierwszych wyborów kiedy żydokomuna zagwarantowała sobie 65% miejsc w sejmie.Cała reszta jest tego nastepstwem.Dlatego żeby cokolwiek zmienic trzeba zbojkotowac kolejne wybory.Kto tego nie rozumie ,ten nie rozumie polityki hasbary prowadzonej w stosunku do Polski.Stefan Dembowski Ps. apel Anny walentynowicz o bojkot wyborów znajduje się na stronie internetowej www.stowarzyszeniedemokracjausa.com http://www.youtube.com/watch?v=6lFN-kQg6lM
 • @detektywmjarzynski 10:00:26
  Nie trzeba być antysemitą żeby sie orientować kto okupuje Polskę.Ludzi którzy mają tego swiadomośc jest w Polsce kilka milionów.To też są według ciebie antysemići.A ty kim jesteś że bronisz żydostwa a nie Polski?Jak jesteś żydem to wytłumacz swoim pobratymcom że nic się im nie należy,oni już raz dostali odszkodowanie za czasów Gomółki.
 • @Ultima Thule 12:34:15 dobrze się czujesz?
  Pan to masz pomysła panie ultima .Oddawaj pan ze swojego, a od mojego wara.Nie znasz pan żydostwa.Oni za Gomółki już raz dostali ale im nigdy dosyć.A może pan sam jesteś żydkiem i dlatego wyskakujesz pan z pomysłami jak Filip z konopi.
 • @Ultima Thule 12:34:15
  "A gdyby tak zaproponować Żydom, że ok - zwracamy te 65 mld dolarów, ale TYLKO RAZ (!!!) i potem niech się od nas odczepią ???"

  Wypłacić do rąk własnych w roztopionym złocie bez opakowania. Ile wyniosą to będzie ich!!! :)

  Po wypłacie odszkodowań potomkom i właścicielom majątków palestyńskich Przez Izrael . Zmianach prawnych pełne prawa obywatelskie dla wszystkich mieszkańców Izraela bez względu na płeć

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031