Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5549 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

Wielka Konferencja Prawicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wotum nieufności

 Janusz Korwin Mikke to geniusz, który spala się w Polsce chyba tylko z miłości dla Polaków. Jego domysły n.t. możliwej III-ciej wojny światowej z powodu ekonomicznego upadku Zachodu, i porównanie tej sytuacji do hitlerowsko-socjalistycznych Niemiec stanowi esencję myślenia każdego intelektualisty świata, który zna historię oraz mentalność lewicy.

 http://www.youtube.com/watch?

Jest jeszcze drugi aspekt tendencji do III-ciej wojny światowej, który dotyczy wyłącznie Polaków: "odzyskanie majątku" przez Żydów. Stąd wizyta masona 38-go stopnia i członka satanistycznego klubu "Czaszka i Kości" (Skull & Bones) John Kerry-Cohen'a, który właśnie otrzymał zapewnienie rządu polskiego o całkowitym poparciu Polaków dla żydo-banderowców w Ukrainie i ew. wojny z Rosją.

Tego rodzaju nagonka może się skończyć takim tekstem w następnym wydaniu The Jerusalem Post: "W wyniku starcia militarnego Polaków z Rosjanami, większość Polaków utraciła życie. Możemy teraz wrócic do naszych kamienic bez przeszkód." Być może, o to właśnie chodzi!

Dlatego popieram słuszną inicjatywę rozpoczęcia ogólnonarodowej insurekcji przeciwko rządowi, który ignoruje wolę Polaków i popiera anty-polskie i żydowsko-banderowskie gangi terrorystów dokonujące zamachy stanu, nie tylko w Ukrainie. Zobacz tutaj: http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/681072,zamiast-zamartwiac-sie-ukraina-warto-obalic-rzad-donalda-tuska.html.

Okazja dla WIELKIEJ KONFERENCJI PRAWICY aby uchwalić wotum nieufności dla obecnego Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej.

Już w tą niedzielę!  Zapraszam!

KOMENTARZE

 • WOLNY RYNEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Dzisiaj WSZYSCY jesteśmy WOLNYM RYNKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Cieszę się w szczególności, że na Kongresie będzie STANISŁAW MICHALKIEWICZ ...

  On jeden wystarczy dla uwiarygodnienia naszego środowiska !!!

  25 lat nieprzerwanej, wolnorynkowej działalności, ogromna ilość wyedukowanej młodzieży - to jest sukces niespotykany. To jest baza przyszłych sukcesów.

  Nie myślcie, że NP to po prostu JKM. NP to armia doskonałych, młodych, energicznych ludzi. Zderzenie z nimi dla lewactwa, keynesistów i zwolenników cywilizacji wariatów to będzie jak zderzenie z granitową skałą ...
 • @
  Mam nadzieję , że dam radę dojechać.
  Za wolną Polskę !
 • na Ukrainie
  "który właśnie otrzymał zapewnienie rządu polskiego o całkowitym poparciu Polaków dla żydo-banderowców w Ukrainie i ew. wojny z Rosją."

  W Polsce piszemy NA!!! Ukrainie. Ponieważ ukraina to pogranicze i tak przez wieki była traktowana w Rzeczypospolitej. A dziś znaczenia celowo się przeinacza aby nadać zupełnie nowy sens w tej polit-poprawnej propagandzie. Telewizora należny używać roztropnie, bo jeszcze tylko w mowie ojczystej można odnaleźć prawdziwe znaczenie ukrainy.
 • @norwid 21:04:26
  "ukrainy" z małej litery?
 • @BłękitnyOceanstnieje 15:30:17
  Kłamstwo!
  Po drugie, Nowa Prawica to nie tylko JKM. Nowa Prawica to stowarzyszenie wielu organizacji prawicowych. (Nowego Ekranu tam nie zobaczysz.)
 • -------PRAWICA- nazwa !! SKOMPROMITOWANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ----- ma być !! SŁOWIAN !! to odróżnia nas od KOCZOWNIKÓW -- prawica dla mnie to DOKŁADNIE ! ŻYDOSKI zamysł

  ---PRAWICA wykończyła Polskę !! -prawica to zakamuflowany żyd !

  -------PRECZ z PRAWICĄ !!! niech ŻYJE -KONGRES SŁOWIAN -takiej nazwy nikt !! nie zignoruje
 • Powyżej,
  "ninanonimowa" dała nam doskonały przykład propagandy żydowskiej. Każdy kogo chcą zniszczyć okrzykniety jest Żydem! Tym razem, nie mogła dodać Katolików, bo byłoby śmiesznie. :)
 • @BłękitnyOceanstnieje 19:23:38
  Nie daj sie nabrac! JKM robi dobra robote. Po czynach ich poznacie", a nie po oszczerstwach syjonistycznych.
  Jedz na Konferencje i samemu sie przekonaj.
 • @BłękitnyOceanstnieje 19:54:53
  JKM i Nowa Prawica mają rzeczywisty wpływ.
 • LEPIEJ PÓZNO NIŻ WCALE!
  Ludzie Prawi wszystkich organizacji, łączcie się!

  A teraz reklama NEon'u, uścisk dłoni, lampka wina, kuluarne dyskusje, wnioski, i fajny foto-reportarz z Kongresu Nowej Prawicy. Tak się robi politykę.

  PS: Lampka wina na mnie dla tych, którzy się pokażą. (Zdjęcia prawdę nam powiedzą :)
 • @Zdzich 01:56:24
  Niestety jestem daleko więc nie dam rady być. Proszę usprawiedliwić moją nieobecność na zdjęciu :))
 • @SpiritoLibero 02:12:07
  Na Ciebie najbardziej liczylem!
 • ----------- kto nie jest z nami ................. a Polska GINIE
  http://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo
 • @BłękitnyOceanstnieje 12:47:17
  A możesz przybliżyć mi swoje stanowisko do idei JKM'a ?

  Co KONKRETNIE jest ZŁEGO w tym, co mówi ?

  Mógłbyś wymienić EXPLICITE pogląday JKM, które uważasz za błędne, i DLACZEGO ?
 • Do wywrotowców "zibi", "BlekitnyOceanstnieje", i "Max von Stirlitz":
  Dziękuję "zibi", "BlekitnyOceanstnieje", i "Max von Stirlitz" za komentarze, które usunąłem. Usunąłem, gdyż były to typowe wymioty lewicowych syjonistów, którzy używają technik rzucania wyzwiskami, kłamstwami, i nieuzasadnionych oszczerstw na osoby, których nienanwidzą.
  Tego typu prymitywne działanie służy jedynie celom podważania autorytetu ludzi prawych, a nie wnosi nic do dyskusji.
  Niemniej jednak, proszę w/w wywrotowców o podanie więcej nazwisk osób, których nienawidzicie, co ułatwi mi skomponowanie listy potencjalnych przyjaciół.
 • @SpiritoLibero 02:12:07
  problemem nie jest twoja nieobecność na zdjęciu, lecz twoja nieobecność w działaniu na rzecz WOLNEGO RYNKU ...
 • @Zdzich 15:06:32
  Czy ty rozumiesz, co napisaleś??? Nie nadajesz się na blogera, bo nie uznajesz innej opinnii, niż twoja! Jeżeli usuniesz ten komentarz, to bedzie oznaczalo, ze masz wytyczne, co jest dopuszczalne w pisaniu komentarzy!!!
  Ja mam sporo lat na karku i jak widać, wielu, wychowanych w tzw"3 RP " nie rozumie prostej prawdy, że żadne paligłupy JKM-y i inni, którzy mają oderwane od życia pomysły, nie zreformują POLSKI a hasła są tylko hasłami i trzeba mieć PROGRAM DLA POLSKI i to realny a wirtualny , jak ma JKM!!!
 • @ninanonimowa 07:43:30
  Paweł Ziemiński stanowi część kontrowersyjnego nurtu Wiernych Polsce Suwerennej, o którym wiadomo, że powstał na bazie syjonistycznych karierowiczów KOR'u. Rozumiem, że stąd wzięła się Twoja promocja Ziemińskiego. Niemniej jednak, i bez względu na to, kogo i co Ziemiński promuje, jako mówca (w Twoim video powyżej) okazał się fatalny. Wygląda na to, że przyszedł do mównicy nieprzygotowany i ględził utarte frazesy zabierając ograniczony czas Kongresu. Pamietaj, że każde przemówienie (oprócz pierwszych sekretarzy PZPR) ma swój limit czasowy. Ziemiński ten czas wykorzystał w całości, nie powiedział nic konkretnego, i chciał gadać dłużej.
  Nie ma to też nic wspólnego z Wielką Konferencją Prawicy, za co powinienem Twój wspis usunąć.
 • @zibi 15:34:28
  Piszesz, że ja nie uznaję innej opinii, niż moja, co jest kolejną bzdurą napisaną przez Ciebie. Oprócz wyzwisk i szkalujących etykietek, Ty jeszcze żadnej opinii nie wyraziłeś.
  JKM nie ma "oderwane od życia pomysły" - nawet nie dałeś przykładu takiego pomysłu; a do tego JKW ma PROGRAM DLA POLSKI i to realny, o czym właśnie jest odbywająca się Konferencja. Konferencja, którą szkalujesz na odległość nie wiedząc nawet o czym jest.
 • @BłękitnyOceanstnieje 15:54:08
  Zreferowałeś powyżej link do artykułu swojego sobowtóra Zbigniewa Jatzniatzki'ego - znanego w Internecie belzebuba, który zwykle występuje pod pseudonimem "zbigiew1108". Ze względu na to, że nie ma on nic wspólnego z Konferencją Nowej Prawicy, powinienem go usunąć.
  Ale, dziękuję za dodanie Putina do listy. Możemy teraz odetchnąć z ulgą wiedząc, że wszyscy tzw. "żydzi" z Waszej listy z pewnością nimi nie są. Co z resztą wykazał Putin, sprzeciwiając się żydowskiemu atakowi na Ukrainę.
 • @BłękitnyOceanstnieje 18:56:35
  Napisz artykul na ten temat i moze sie odniose.
  Tutaj piszemy o WIELKIEJ KONFERENCJI PRAWICY.
 • ------------- cały w tym ambaras aby WIELU Polaków chciało na raz
  http://www.youtube.com/watch?v=vz_RInY01tU#t=68

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031