Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5549 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

Syjoniści nienawidzili go. Został zlikwidowany.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KATOLICY to 86,9% Polaków - Dane GUS na koniec 2011 roku.

Doktor filozofii Maksymilian Kolbe interesował się także matematyką i fizyką. W 1915 w urzędzie patentowym złożył szkic pojazdu międzyplanetarnego, opartego na zasadzie trójczłonowej rakiety nośnej zaadoptowanej w latach 60-tych przez NASA i Sowiecką Agencję Kosmiczną.
W 1927 roku założył pod Warszawa klasztor Niepokalanów. Wybudował go na gruncie podarowanym przez księcia Jana Druckiego-Lubeckiego.
W czasie okupacji niemieckiej działalność klasztoru katolickiego Niepokalanów została zawieszona i pozostałych ok. 40 zakonników Niemcy aresztowali 19 września 1939. Po wyjściu na wolność zorganizował w klasztorze ośrodek usług dla okolicznej ludności.
Członkowie Lóż Masońskich zdawali sobie sprawę z tego, że o. Kolbe wiedział o światowym spisku Żydów. Dowodem miały być odniesienia do Protokołów Mędrców Syjonu i powoływanie się na nie w pismach Kolbego. "Bezwzględną antysemicką kampanię" zarzucał mu bezpodstawnie również John Gross.
Nienawiść do o. Maksymiliana była podsycana tylko z tego powodu, iż był wykształconym KATOLIKIEM-POLAKIEM.
W jednym z listów (z 15 lipca 1935) Kolbe pisał: "Mówiąc o Żydach, bardzo bym uważał na to, żeby czasem nie wzbudzić albo nie pogłębić nienawiści do nich w czytelnikach i tak już nastrojonych do nich czasem nawet wrogo. Na ogół więcej bym się starał o rozwój polskiego handlu i przemysłu, niż piętnował Żydów."
Postawa ojca Kolbego, identyczna do postawy Kazimierza Świtonia, nie zmieniła decyzji syjonistów.
Ojciec Kolbe zmarł 14 sierpnia 1941 dobity zastrzykiem trucizny – fenolu. Jego duchowy partner, Kazimierz Świtoń, został dobity 4 grudnia 2014.

Gdyż jak piszą maniakalni prześladowcy Polskich Katolików, czyli 87-u% Polaków:
"KK i Watykan to szatan !!" - ninanonimowa, 25.11.2014 23:20:24
"Dekalog jest antypolski i nie oparty na miłości bliźniego" - Krzysztof J. Wojtas, 17.10.2011 23:10
"Mackiewicz twierdził, że należy tak 10 000 swołoczy (Katolików) się pozbyć. I wtedy będzie dobrze. A jak nie da się znaleźć 10 000 swołoczy - to do liczby dobrać z uczciwych. Jestem za. W pierwszej kolejności z uczciwych brać tych co za dużo gadają i piszą.!!! - Krzysztof J. Wojtas, 14.11.2014 00:16:17

Czyż nie tak panie Ławrientij Beria, Dariusz Kosiur, nana, RomanKa, Zawisza Niebieski, zibi, zbigniew1108, wk..ny, itp.?

KOMENTARZE

 • A ja sie pytam.....
  kto zmienil Swieta Biblie zdejmujac klatwe---chyba Pan wie o co dalej chodzi.

  kto stworzyl "nowa" rodzine w postaci "starszych braci"?

  kto jezdzil pod zydowski mur placzu, kladl tam glowe i sie modlil?

  Pytam sie powtornie KTO?
  Wiec nim Pan osadzisz innych, zacznij wpierw od siebie.
 • Wojtas, to taki sam darwinista jak Bandera i Hitler,
  tylko mordowałby pod innymi kolorami... niestety biało-czerwonymi :(((
 • @comsens 06:49:03
  akurat Św. JPII nie stworzył żadnej rodziny - to tzw. fakt medialny, a pod ścianą płaczu wykonał zwyczajny Chrześcijański Gest... co aszkeNAZIole z nimi zrobili, to już inna sprawa ;Pozdrawiam serdecznie

  https://www.youtube.com/playlist?list=PLTC_02xFhUdeQSNAWLDSFiwX4nMcUsVsj

  http://sanctus.pl/index.php?module=aktualnosci&id=1479

  http://gloria.tv/?media=473842&language=YiwzPCkSG6u
 • Zdzisiu, Sosenkurwowski
  U mnie nie ma utożsamienia swołoczy z katolikami; to wasze interpretacje i insynuacje.
  Uważam, że każdy taki przypadek należy rozważać indywidualnie, le przyznaję, że wy akurat kwalifikujecie się do umieszczenia na początku list "10 000".

  Należy rozróżniać darwinizm, od sk-stwa. Na pewno Bandera i Hitler należą do tych drugich. A Darwin - nic z tym wspólnego nie ma.

  PS. A jak tam wasz mocodawca stukający kopytem? Merda jeszcze ogonem przy dzwonieniu na mszę?
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:09:47 - NIEPOTRZEBNE SŁOWA AGRESYWNE. PODĄŻAJ DROGĄ WIELKICH ŚWIĘTYCH - KOLBEGO, PORĘBY I ŚWITONIA.
  Wypowiadając się na temat Świętego Maksymiliana i Kazimierza Świtonia, Ojców Naszych Świętych powinniśmy się wypowiadać jak aniołowie - tylko za pomocą słów o wielkiej słodyczy, pełnymi miłości. Powinniśmy być jako te niewinne franciszkańskie ptaszęta wesoło ćwierkające na Niwie Pańskiej.
  Mnie też bardzo zasmuciło, że Ty, dobry człowiek i prawdziwy Polak zostałeś zrównany z jakimś Anonimem opluwającym Święty Krzyż, Wiarę Świętą i "last but not least" - nawet piszącego te słowa Kolegę Eugeniusza.
  Podejrzewam, że Ciebie, Drogi Krzysztofie również zasmuciła ta szatańska podłość, a może nawet i doprowadziła do wściekłości. Nie dziwię się Twojej nerwowej reakcji na antypolonizm tych podłych ludzi, tych Sług Diabla, tych gnojów! Zapewne kiedyś również tak zareaguję i ich nerwowo z-bluzgam.
  Proszę Ciebie jednak, żebyś się powstrzymał i nerwową reakcję de-eskalował, ponieważ ONE, te harpie - tylko na to czekają. Chcą Ciebie wykończyć tak jak onegdaj wykończyły Stefana Michała Dembowskiego. Doprowadziły niewinnego człowieka do wściekłości i nerwowej reakcji, a potem wymusiły jego zabanowanie pod groźbą donosu.
  Proszę zatem - żebyś zważył na smutny "casus Dembovsci" i poszedł drogą Wielkich Świętych Polskich - Maksymiliana, Poręby i Świtonia.
  Oby nasze dusze się spotkały w Niebie, gdzie Syjonizm nie sięga i gdzie AOFI "ninanonimowa" swoich macek nie wsadza.
  + Amen!
  ==========
  Zdzisiu, Sosenkurwowski // U mnie nie ma utożsamienia swołoczy z katolikami; to wasze interpretacje i insynuacje. // Uważam, że każdy taki przypadek należy rozważać indywidualnie, le przyznaję, że wy akurat kwalifikujecie się do umieszczenia na początku list "10 000". // Należy rozróżniać darwinizm, od sk-stwa. Na pewno Bandera i Hitler należą do tych drugich. A Darwin - nic z tym wspólnego nie ma. // PS. A jak tam wasz mocodawca stukający kopytem? Merda jeszcze ogonem przy dzwonieniu na mszę? // nadużycie link skomentuj //Krzysztof J. Wojtas 08.12.2014 09:09:47
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:09:47
  może się mylę ale ze zgrozą obserwuję hodowanie nadwiślańskiej wersji "stowarzyszenia thule" - sekty dla której "bogiem" jest jakiś wydumane skrzyżowanie etnos i zabobonów ludowych,i tak trudnych do określenia dzisiaj po tylu wojnach, mieszaniu ras oraz anihilacji gospodarstw wielopokoleniowych... ergo: proszę nie sugerować masowego zabijania Katolików, a poniecham analogii do pogańskich bestii tudzież lokalnego szintoizmu ;Pozdrawiam serdecznie

  ps. http://gloria.tv/?media=556903&language=WpshGHSNiQv
 • @sosenkowski 10:31:52
  Sugerowanie zabijania katolików jest dziełem Zdzicha.
  Sprawa dotyczy użytego przeze mnie kiedyś przypomnienia słów Cata -Mackiewicza, który stwierdził (emfatycznie), że aby Polskę naprawić należy należy zlikwidować (fizycznie) 10 000 swołoczy. A gdyby nie dało się znaleźć 10 ooo takich - to dobrać z uczciwych.

  Natomiast pańskie porównanie mnie do Hitlera, czy Bandery - jest podłe, gdyż niczym nie uzasadnione. Jedynym zaś uzasadnieniem takiej postawy może być antypolonizm.
  Jednym słowem - dołączył Pan do wrogów Polski.

  PS. Omijanie faktów, co czynione jest przez KRK - nie jest drogą rozwoju w duchu Ewangelii.
  Jeśli chce Pan, aby traktować go poważnie , musi pan skorygować swoje stanowisko.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:12:23
  Przyznaje ci rację, że emocje nie są najlepsze w takich przypadkach. Poniekąd rozumiem Zdzicha, który wyraźnie jest zadaniowany na mnie - stąd pewna emfaza w naszych relacjach.
  A ja czasami lubię sobie na kimś poostrzyć pióro.

  Problem zaś jest znacznie głębszy i dotyczy Kolbego i jego roli.
  Kiedyś specjalnie przepytałem cię o określenie "zło dobrem zwyciężaj".

  Kontekst wypowiedzi św. Pawła nie upoważnia do przynaglania do walki.
  Dobro o które się walczy - staje się złem.
  Żadna walka , gdzie drugą stronę traktuje się jako przeciwnika/wroga - nie przynosi dobrych skutków.
  Dlatego hasło głoszone przez o. Kolbego , w obowiązującej obecnie interpretacji, jest błędne i niezgodne z duchem Ewangelii.

  Masz więc rację w swoich uwagach do mnie, jeśli traktować, że ja walczę ze Zdzichem. Tak to może wyglądać, ale jest to tylko złośliwe punktowanie perwersji - rzekomo katolickich - jakimi tu epatuje Zdzich.
  Nie jest dla mnie wrogiem, bo szatana też nie powinno się traktować jako wroga, a złośliwego prokuratora naszych czynów

  szejtan - na Bl. Wschodzie to prokurator
 • Pan General Sosenkowski
  .
  Witam w sloneczny poranek - Captain Andrju .
  I co napierdalanka merytoryczna na zapleczu kasyna_Leon23 zwana dostojnym dyskursem sofizmatycznym archetypu ?
  Lezacego sie nie kopie tylko zakopuje dwa metry pod ziemia w dole po wapnie .
  Czasami warto o tym pamietac .
 • Hrabia genius Sendecki 10:12:23
  .
  Panie Hrabio ,
  rezyserze kina akcji zaplecza kasyna_Leon23 .
  Swiety byl tylko jeden - to Sir Roger Moore .
  https://www.youtube.com/watch?v=eFaIhXEt6hg
  Reszta to komentarze niewierzacych .
  Czy kreci Waszmosc dalsze odcinki Kobiety w czerwonym plaszczu ?
  Jezeli tak to co Acan mysli o koprodukcji z miejscowa kinematografia niemiecka . Znalazl sie nawet sponsor strategiczny do sfinansowania serialu .
  ?
 • Pan Krzysztof J. Wojtas 10:45:06
  .
  Inqvizytor ,
  autorem protoplasta o rozwalaniu zdrajcöw byl Franc Fiszer a nie jak mylnie Waszmosc podal pajac Cat , nota bene karierowicz i swolocz .
  Fiszer:
  --- Nie będzie porządku w Polsce, jeśli się nie rozstrzela 750.000. szubrawców.
  Na to ktoś zauważa sceptycznie:
  --- Czy myślisz, że jest aż 750.000. szubrawców?
  Fiszer:
  --- Nic nie szkodzi. W razie czego dobierzemy z uczciwych.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:45:06
  jeśli faktycznie dałem się wkręcić Zdzichowi i na podstawie sfałszowanych cytatów wyciągnąłem pochopne wnioski wobec Szanownego Pana, to proszę o wybaczenie... natomiast w kwestii stanowiska dot. kultury polskiej to już dawno je zweryfikowałem i nadal utwierdzam się w przekonaniu że proces odtwarzania KP bardziej podzieli Polaków niż zjednoczy - sporom co jest "prawdziwie polskie" nie będzie końca. pamiętajmy, że mieliśmy już nauczkę gdy sarmacki rasizm zraził do nas wszelkie mniejszości - zwłaszcza rusińskie - i pchnął je objęcia Moskwy :(((
 • @sosenkowski 12:25:22
  "sarmacki rasizm" - to nic innego jak ND z ideologią opartą na Dmowskim.
  Przed takim nacjonalistycznym ujęciem przestrzegam i wskazuję różnicę między RN a Cywilizacja Polską.

  Pański problem polega na tym, że RN jest ściśle związany z katolicyzmem - nierozdzielnie. Dlatego ta droga jest błędna.
 • @sosenkowski 12:25:22
  CYTAT, wg definicji, to "dosłowne przytoczenie czyichś słów", a nie "wyrazy wyrwane z kontekstu", jak definiuje to Wojtas. "W publikacjach naukowych i technicznych cytaty powinny być zawsze jawne i z dokładnym wskazaniem źródła w formie przypisu" - co też uczyniłem dość skrupulatnie.
  Proszę zauważyć, że w swoich wulgarnych repostach, zdenerwowany wariat Wojtas nie wyjaśnia, ani też nie wycofuje swojej (iście masońskiej) operacji szkalowania Katolików, czyli 87% Polaków, lecz dorzuca błota nazywając Pana "Sosenkurwowski" (Krzysztof J. Wojtas 08.12.2014 09:09:47) po uprzednim wyzwaniu mnie od "skur..synów" (Krzysztof J. Wojtas 16.11.2014 01:17:37).
  Z resztą Polaków-Katolików, znaleźliśmy się również na jego liście 10 000 "swołoczy" zakwalifikowanych do likwidacji "na początku (tej) listy 10 000". (Krzysztof J. Wojtas 08.12.2014 09:09:47).
  Po czym napisał kolejne oszczerstwo, że: "Sugerowanie zabijania katolików jest dziełem Zdzicha." (Krzysztof J. Wojtas 08.12.2014 10:45:06)
  Myślę, że tych kilka cytatów jego własnych wypowiedzi wystarczy aby dobrze zrozumieć z kim mamy tutaj do czynienia. Szatan z pewnością nie jest jego wrogiem!
  Czy wg norm naszej religii mamy przebaczać egzekutorom chrześcijaństwa, czy tez prosić Boga aby osobiście im wybaczył?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031