Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5549 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE od Dariusza Kosiura

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- specjalne dla Polaków-Katolików, czyli 87% Polaków w kraju

Otrzymałem jako blogger NEon'u i przekazuję dalej z pozdrowieniami od Dariusza Kosiura, WPS. Każde zdanie poniżej jest cytatem wypowiedzi Kosiura, głównie spod artykułu http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/116746,usunmy-zydow-z-polskiej-polityki.
Celem uzupełnienia jego złotych myśli, dodałem też parę Wojtasa i "ninanonimowej". Oto one (cudzysłów zbyteczny):

Zawodowi apologeci krzyża i obrońcy Kościoła (niezorientowanym i nieświadomym indoktrynacji odpuszczam winy) dbają z zaangażowaniem, żeby owieczki się nie rozpierzchły, żeby sternicy Kościoła wznoszący ręce i modły do nieba mogli nadal wskazywać owieczkom drogę w polityczny niebyt, drogą globalizacji do NWO.
Hierarchiczna instytucja Kościoła jest właśnie prawdziwym i rzeczywistym Kościołem, to on ma donośny, słuchany przez masy, publiczny głos, to on wskazuje owieczkom jedynie słuszna drogę w polityczny niebyt. Kto słyszał i gdzie, czego chcą owieczki?
Pospólstwo katolickie (może wśród niego są i agenci -?) interpretuje żydowskie bajki jako boskie objawienia.
Fakt, że ok. 90% Polaków deklaruje się jako katolicy rokuje fatalnie naszej ojczyźnie!
Według mnie nie jesteśmy w stanie ani zaprzeczyć, ani potwierdzić istnienia takiej siły wyższej, o czym świadczą dwa równoważne sobie dogmaty: a) istnienia Boga, b) wiecznej materii.

Jezus był Żydem, a żydo-reżim nie ma żadnych argumentów. Usuńmy Żydów z polskiej polityki (http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/116746,usunmy-zydow-z-polskiej-polityki).
Proszę pamiętać, jest pan wyznawcą żydowskiej religii spreparowanej dla nie-Żydów na potrzeby interesów żydowskich.
"Mackiewicz twierdził, że należy tak 10 000 swołoczy (Katolików) się pozbyć. I wtedy będzie dobrze. A jak nie da się znaleźć 10 000 swołoczy - to do liczby dobrać z uczciwych. Jestem za. W pierwszej kolejności z uczciwych brać tych co za dużo gadają i piszą.!!!". - Krzysztof Wojtas 14.11.2014 00:16:17
"Dekalog jest antypolski i nie oparty na miłości bliźniego" - Krzysztof J. Wojtas, 17.10.2011 23:10
"PRAWICA ukrywająca się pod krzyżem tzn. POZA WSZELKIMI PODEJRZENIAMI !! jest GRABARZEM Polski." - ninanonimowa 18.12.2014 10:55:10

A że święta już za pasem i z bydełkiem opłatkiem podzielić się wypadnie, tak i ja tobie/wam wszystkiego dobrego życzę i spokojnego na krzyżu zwisania. -

Dariusz Kosiur

 

       

 

KOMENTARZE

 • neo-słowianie, neo-polacy..
  Błąd neoPogan polega na tym że nie mają za grosz wiary, są bez nadziei, traktują religie wyłącznie jako wymysł... a to Żydów, a to Słowian, ... są ograniczeni, nie dziwi mnie że tak myślą, choć to żałosne i śmieszne jednocześnie, program naprawy Polski iść do lasu i znaleźć kwiat paproci, albo przewrócić krzyż i ustawić słup z czterema głowami
  2.
  Jakby tak podliczyć ilość wpisów osoby która chce dobierać z 'uczciwych', tych co dużo piszą to znalazł by sam siebie do pozbycia się..
 • NATALIS SOLIS INVICTI ! Urodziny niezwyciężonego Słońca !!
  NATALIS SOLIS INVICTI ! Urodziny niezwyciężonego Słońca !!

  Bracia Słowianie ! to sa nasze SZCZODRE GODY ! to święto Słońca
  zwycięstwo światła nad ciemnością.
  !
  Irenesz Tadeusz Słowianin Aryjczyk lach !
 • @WandalVeni 09:32:03
  Oczywiscie, duzo piekniejszy od czterotwarzowego slupa jest wizerunek Jezusa z blekitnymi oczam, lokami w kolorze blond, starannie ogolonego...
 • @Rzeczpospolita 19:46:56
  Twoje własne słowa cytowane powyżej świadczą o tym, kto jest rzeczywistym durniem. Nie powołuj się na Boga teraz, gdyż wg ciebie Boga nie ma, a Jezus to Żyd lub niemiecki żołnierz. Więcej wyjaśnień od ciebie nie trzeba.
 • @night rat 20:17:13
  Jak na imbecyli przystało, ich plan jest prosty. Jezus to Żyd, a Chrześcijanie to "żydo-katolicy". Potem podrzucają wniosek: "usunąć Żydów", czyli Polaków-Katolików.
  Raz ich plan uwidoczniony, rzucają wyzwiskami i piszą "ale się ubawiłem".
  SZCZYT OBŁUDY i CHAMSTWA!
 • @night rat 20:17:13
  25go listopada, w swojej aplikacji do NEon'u Kosiur pisał: "służby żydo-reżimu zablokowały stronę Wierni Polsce Suwerennej istniejącą pod adresem suwerenna.wordpress.com. Powodów blokady nie podano.
  Zaledwie pół roku po wrogim przejęciu naszej strony pod adresem wiernipolsce.wordpress.com reżimowe służby muszą uciekać się ponownie do jedynego dostępnego reżimowi w „politycznej dyskusji argumentu”, do całkowitej blokady narodowej, polskiej publicystyki, do kneblowania nam ust." Same kłamstwa!
  Jest to symptom schizofrenii urojeniowej potocznie zwanej głupotą. Zupełnie taki sam stan występuje u Wojtasa. Potem, w chwili refelksji, boją się własnych słów i rzucają wyzwiskami.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031