Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5549 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

Idealny Syjonista na Współpracownika

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po czynach ich poznacie

1. Zjednuje sobie zaufanie w społeczeństwie udając Chrześcijanina/ Katolika;
2. Posługuje się Jezusem jako elementem przepychanki;
3. Udaje anty-semitę;
4. Wiąże się z ruchami i organizacjami Prawicowymi;
5. Wyzywa innych od "żydów";
6. Lubi "kuchnię aszkenazyjską", w tym np. karp po żydowsku, pulpety rybne, kawior, "magiczny" Cytryniec, pasta z wątróbek, śliwowica;
7. Działa i wypowiada się zgodnie z postawą ateisty i pouczeniami Lóż Masońskich, Talmudu, nauk kabalistycznych oraz osią intelektualną chasydyzmu.

Oczywiście, zjedzenie karpia po żydowsku (którego osobiście lubię) nie czyni z nikogo Syjonistę ani Masona. Idealny kandydat musi spełnić WSZYSTKIE wyżej wypisane warunki.

 

Cytat z Talmudu: “tradycja mówi nam, że najlepsi z Gojów zasługują na śmierć”.
W tym kontekście, czym różni się np. Wojtas i Kosiur od kardynała Dziwisza lub kapitana Piotrowskiego? - oprócz tego, że jeszcze nie mordują ale mają taki zamiar, a kard. Dziwisz nie obrzuca Katolików wulgaryzmami.

  Przychodzą mi na myśl takie znane postacie jak kapitan SB Piotrowski (obecnie nazywa się Grzegorz Pietrzak i mieszka w Łodzi na państwowej emeryturze),  Breivik, Mazowiecki, Walesa, Buzek, Kwasniewski, Sikorski, Miś Kamiński, Komorowski, itp. 

 
    Papież Jan Paweł I zmarł nagle w 1978 r. w tajemniczych okolicznościach otruty po tym, kiedy obiecał zwolnić i oskarżyć każdego skorumpowanego członka watykańskiej kurii powiązanego z masoneria i funkcjonariuszami Banku Watykanu.

Cieszy aktywność papieża Franciszka w czyszczeniu kontrolowanego przez  ogólnoświatową mafię Rotszyldów tego banku.

 

Jeden z prominentnych masonów napisał, że dopóki będą w polskim Kościele takie „jastrzębie”, jak ojciec Tadeusz Rydzyk, masoneria będzie miała związane ręce. Wniosek nasuwa się sam: "zlikwidować ojca Rydzyka" (po uprzednim wyzwaniu go od "żydo-katolików").

Czy masoneria się zmieniła?
Prosta odpowiedź brzmi "nie!" - napisal Ks. Kevin Vaillancourt.

 "Mogła zmienić taktykę wobec Kościoła i papiestwa, od kiedy osiągnęła swój cel na Vaticanum II, ale absolutnie nie zmieniła doktryn ani zamierzeń. Masoni w pełnym stroju rytualnym biorący udział w ceremoniach odbywających się w katolickich kościołach świadczą niezbicie jak daleko zaszedł i wpłynął na godnych pożałowania katolików duch "Nowej Ewangelizacji". To kolejny dowód na to, że kościół, który się wylągł po Vaticanum II nie jest Kościołem rzymskokatolickim i musimy ciężko pracować by wszyscy się o tym dowiedzieli" – co stanowi cel działań Akcji Katolickiej i Bractwa Kapłańskiego Świętego Piusa X (http://www.piusx.org.pl).

 

 

        Szukajmy! Sprawdzajmy kwalifikacje! Demaskujmy!
        Po czynach ich poznacie.

 

KOMENTARZE

 • @Krzysztof J. Wojtas 21:21:01
  Miejsce papieża zajał juz Twój wychowanek Pope Nimrod, ale nigdy nie chciał mi powiedzieć co by zrobił, gdyby został prawdziwym Papieżem. Poczekam - może wyświetli to w swoich fotomontażach.
  Kosiur na premiera? Wiem, że chciałby być Tuskiem...(z poparciem anonimowej).

  Podziwiam Twój ogromny postęp w powstrzymaniu się od rzucania wyzwiskami "prostego ogrodnika". Z resztą, cóż jeszcze gorszego można powiedzieć/ napisać po "sku...syn"?
  P.6 też najbardziej mi odpowiada. Szkoda, że opuścili w nim wspaniałe żydowskie wina oraz muzykę.
  Pogadać lubię z każdym, ale jako Polak-Katolik; jednak najpierw musisz sobie uzmysłowić, że Katolik to nie jest po-soborowy judaista, tylko wręcz przeciwnie.
 • @ Krzysztof J. Wojtas i fan-wolności
  A piszesz autorytatywnie, co WCALE nie znaczy, że wszyscy inni to "głupki, dupki, lub skur..syny", co też napisałeś. I to wielokrotnie!

  Zdanie Wojtasa n/t wiary jest dość ewidentnie opisane tutaj: http://monsieurb.neon24.pl/post/118321,izraelski-lobbysta#comment_1105417 - Zdzich 28.01.2015 02:12:58

  Nie zgadzam sie z tym, że Cywilizacja Polska nie jest Cywilizacją Katolicką, gdyż JEST w 90%-ach.
  Koneczny zdradził "brak sił umysłowych" jeśli napisał z "grajdołka", że "nie da się być cywilizowanym na różne sposoby". Oczywistym faktem jest, że DA SIĘ, i samemu jestem tego przykładem reprezentując cztery cywilizacje. Ze znanych nam osób, Tymiński również reprezentuje przynajmniej trzy cywilizacje.
  M.in. jestem POLSKIM KATOLIKIEM, co jakoś tylko Ty nie możesz mentalnie zaakceptować. I - proszę - nie mów mi kim ja jestem.
  Taka jest prawda (która może i Ciebie wyzwolić).
 • @Zdzich 18:05:29
  PRZEGRACIE !! tacy jak Ty skazujecie się sami.

  Ps.- Masz KAMIENNE SERCE !. Do Boga poprzez serce się trafia , nie ! oszukańczą statystykę 109 % katolików :) .
  Twoja droga życia i Twoja odpowiedzialność !. Każdy odpowie za się ! i tylko !.
 • @ Rzeczpospolita Dariusz Kosiur
  Wpisy BEZCZELNEGO CHAMA Kosiura usunięte jako idiotyczne, chamskie, aroganckie, i nie na temat.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:58:45
  "Być cywilizowanym - oznacza uznawać określony zestaw wartości - stanowiących o spójnym odniesieniu do rzeczywistości."
  Dokładnie!
  Pan, nie dość że nie uznaje cywilizowanych = inteligentnych zestawów wartości, to jeszcze narzuca SWOJĄ rzeczywistość "prostego ogrodnika" na poziomie albo "głupka", albo "skur..syna". W 3-letniej historii pisania w NEon'nie, nie zapodał pan jeszcze żadnej innej alternatywy! I to do nikogo! (O, był jeszcze "kretyn".)
  Tego typu CERTYFIKOWANY DEBIL jak pan nigdy nie istniał w mojej rzeczywistości. Pisałem do pana sumienia, ale nie udało mi się go ucywilizować.
  Nie jestem zainteresowany polemika między nami, której nigdy nie było. To co było, to zwykłe pana chamstwo i chamskie warunki.
 • Wpisy Wojtasa tutaj:
  Podoba mi się: Dziwisz i Piotrowski na jednym poziomie.
  Do tego ja (prosty ogrodnik) i Kosiur - wg ninonimowej - kandydat na premiera.
  Jednak, tak ogólnie, awansuję w tej hierarchii.
  Czekam, kiedy zostanę porównany do któregoś z papieży.
  PS. Akceptuję tylko odniesienie do p.6 dotyczące cytryńca.
  Chyba jeszcze mi wystarczy na zrobienie nowej nalewki. 
  Wpadnij Zdzisiu, pogadamy jak Polak z katolikiem. Aha. Mogę zaprosić swojego proboszcza. Ma obiecane testowanie cytryńcówki.
  Krzysztof J. Wojtas 28.01.2015 21:21:01

  Albo Polak, albo katolik; połączenie - to oksymoron.
  Krzysztof J. Wojtas 29.01.2015 08:34:29

  Cały czas o tym piszę - wskazuję istnienie odrębnej Cywilizacji Katolickiej i Cywilizacji Polskiej.
  A nie da się być cywilizowanym na różne sposoby (Koneczny).

  Tyle, że to trudne do mentalnej akceptacji, gdy się jest w"grajdołku" a brak sił umysłowych, aby z niego wyskoczyć.
  A tylko prawda wyzwala.
  Krzysztof J. Wojtas 29.01.2015 09:00:10

  Być cywilizowanym - oznacza uznawać określony zestaw wartości - stanowiących o spójnym odniesieniu do rzeczywistości.
  Proszę pouczyć się na temat cywilizacji i odpowiedzieć, czy można być Polakiem - Słowianinem (Cywilizacja Polska), gdzie obowiązuje egalitaryzm, akurat zgodny z chrześcijaństwem - co ma potwierdzenie w Ewangelii Jana ze słowami Chrystusa : "braćmi jesteśmy...", i jednocześnie być katolikiem, gdzie, jak w judaizmie, obowiązuje system hierarchiczny?
  Czy dobro to to, co nakazuje władza - jak w Cywilizacji Chińskiej, czy też dobrem jest spolegliwy stosunek do drugiego człowieka, a może jak w judaizmie - tylko to, co jest korzystne dla ich nacji?
  Może panu poradzę - proszę nie udawać mądrego w sytuacji, gdy nie wie pan o co chodzi. Efektem jest, że rzeczywiście albo jest pan głupkiem (jeśli zabiera głos w sprawach o których nie ma pojęcia), albo sk...nem, jeśli świadomie próbuje manipulować.
  Wybór należy do pana.
  PS.
  Zależnie od reakcji: do tej pory jeszcze bawiła mnie polemika z panem, chociaż nie chciałem jej u siebie. Teraz, jeśli pojawi się "dziwna" reakcja - po prostu przestanie pan dla mnie istnieć.
  Krzysztof J. Wojtas 29.01.2015 19:58:45

  Po czym zapakował swoje złote myśli pod jarmułkę i wyszedł nauczać innych.
 • @
  W mentalności każdego potencjalnego mordercy, jak Beria, Hitler, Piotrowski, Josef Różański, Wojtas, Kosiur, itp. siedzi niesamowita pożądliwość do rządzenia. Są to osobnicy bradzo niebezpieczni dla otoczenia!
 • @night rat 00:30:08
  Oczywiście! Podobnie jak Robespierre i Hitler, Wojtas wymyślił swoją "nową religię". Ma się ona opierać na staro-pogańskich zwyczajach po "usunięciu" Katolików, czyli 90% Polaków, którzy "muszą szybko wymrzeć" (Krzysztof J. Wojtas 29.01.2015 20:32:23).
  Napisał też, że "źródłem tego podejścia jest wprowadzenie "narodu wybranego" - czyli takiego lepszego od innych, sąsiadujących. KRK akceptuje takie ujęcie - i to prowadzi do błędu."
  Na takie dyktum wyjaśniłem mu następująco:
  "Patrząc na różne przejawy nienawiści i wielkie krzywdy wyrządzane chrześcijaństwu przez żydów, Ojcowie Kościoła jak i biskupi zebrani na Soborach i Synodach, a również i Papieże, pomni odpowiedzialności przed Bogiem i Chrystusem Panem na Sądzie Ostatecznym, zawsze przestrzegali wiernych przed niebezpieczeństwem żydowskim i poskramiali żydów. Oto przyklady:
  Czwarty synod w Toledo w r. 633 rzuca klątwę na osoby, które udzielają żydom protekcji i opieki.
  Trzeci Sobór Lateraneński, zakazał między innymi chrześcijanom żyć razem z żydami.
  Czwarty Sobór Lateraneński z r. 1215 w kanonie 67 ustala środki na żydów lichwiarzy. Kanon 69 głosi, że żydzi nie mogą. zajmować stanowisk w administracji państwowej i w ogóle w służbie państwowej.
  Synod w Bolonii (1317) zakazuje dzierżawić i sprzedawać żydom nieruchomości.
  Sobór w Trydencie (1566) przedstawił papieżom wniosek o całkowite zakazanie Talmudu, co zostało częściowo zrealizowane.
  Krótko mówiąc, "wybraństwo", które zarzuca Wojtas Kościołowi, zostało przez tenże Kościół Katolicki odrzucone już ok. 2000 lat temu!"

  W odpowiedzi wyzwał mnie od "kretynów", a "nowa religia" Wojtasa ma być nauczana w tworzonej przez niego "Słowiańskiej Akademii Cywilizacyjnej".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031