Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5549 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

NEON24.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ważny temat, który zniknał błyskawicznie. Proszę wznowić. http://brukowiec.neon24.pl/post/121427,neon24-pl

Nie ma żadnego upadku tego portalu! Mamy tylko wciśnięte sprzęgło, zanim ponownie wrzucimy na czwórke. Czas na opróżnienie popielniczki.

Sa tutaj dwa wydarzenia, ktore w wielkim skrocie opisze.
Pierwsze, to sprawy techniczne. Jako prawdziwemu konserwatyscie, mnie tez poprzednie "szaty graficzne" bardziej sie podobaly. Jesli prawdą jest, ze "mlodzi lubia zmiany", to trzeba tez pamietac, ze nie wszystko co nowe jest dobre. Do tego latwiej jest wprowadzac modyfikacje, niż gruntowną przebudowe (chociaz w polityce wolabym system bezpodatkowy i bankowość bezodsetkowa juz jutro!).
Niemniej jednak krytycy obecnej grafiki tej witryny nie zaproponowali nic nowego. Zatem ja proponuję wybranie najbardziej atrakcyjnej graficznie witryny, i (przynajmniej czesciowe) skopiowanie. Na tym polega postęp. Która to byłaby najlepsza?

Druga i grubsza sprawa to dobijanie NEon'u wlasnymi agendami lub "zemstą zwolnionych".
Od oficjalnego mianowania Jarosława Ruszkiewicza "SpiritoLibero" na Drugiego Redaktora w czerwcu 2013, NEon'em zaczeła rządzić para imponujących geniuszy "filozof i jego sekretarz", czyli Wojtas - Ruszkiewicz. (Trudno winić za to p.Oparę, gdyż aby poznać prawdziwą naturę człowieka ..., kilo soli to za mało.) Chciaż pierwsze symptomy psychopatii Wojtasa można bylo zauważyć po wykopaniu go z Klubu Inteligencji Polskiej i innych organzacji, które tutaj nie wspomnę.
Komentarze Wojtasa szybko zakwitly w wulgaryzmy, których dawno nie słyszałem, ani nie widziałem na piśmie. Dosłownie KAŻDY, kto nie wyskoczył z uniżonym szacunkiem dla Wojtasa (w tym nawet Św. Tomasz z Akwinu), został nazwany "głupkiem", "dupkiem", "kretynem", a nawet "skur..synem", itp. Swoimi komentarzami, Wojtas dał sie poznać jako ŻMIJOWATY ATEISTA, który podstępnie maskuje swoje niecne przekonania udając patriotę wymyślonej przez siebie i anty-katolickiej "Polskiej Racji Stanu", w której to "Katolików należy zlikwidować". Przypominam, że Katolicy to 90% Polaków.
Nawet anty-Katolik, Dariusz Kosiur opisal go dn. 31.03.2015 12:28:43: "Pan jest właśnie bezczelnym, podstępnym syjonistą, albo politycznym, historycznym nieukiem. Na Madagaskar proszę się udać".
(Czy to coś panu mówi, panie Opara?)
W ostastnich miesiącach Wojtas nadużył NEon celem wciskania nam swojej książki "Systemy filozoficzne a polskość" napisanej w "Słowiańskiej Akademii Cywilizacyjnej", czyli we własnej stodole.
Wszystko to stało sie dla Wojtasa możliwe dzięki swojemu "sekretarzowi" Jarkowi Ruszkiewiczowi, ktory bezpardonalnie zaczął banowac tutaj wszystkich bloggerow obnażających prawdziwą naturę i charakter Wojtasa, m.in. mnie.
Proszę zauważyc, że ani jeden z "apostołów" Wojtasa nie został zbanowany!
Utrzymali sie tacy maniakalni adwersatorzy chrześcijaństwa jak Pope Nimrod, ninanonimowa, eonmark, ALIK, ANUS, ratus, roux, i nawet Kodiak vel Ranger vel Naftali vel Stroganow, itp.
Statystycznie, jest to 20% żydo-komunistów vs. 80% Katolików Polaków.
Czy w takich proporcjach NEon nie ma stac sie cmentarzem?
TAK! Cmentarzem tych 20% żydo-komunistów.

Panie Wojtasie - niech pan Z PEWNOŚCIĄ nie przykłada ręki do reanimacji tego tworu. Żadnych "okazjonalnych notek" proszę. To samo dotyczy w/w "apostołów".
Nie to, że ja jestem niby "katolickim szowinistą". Znalazlem wspólną platformę nawet z Kosiurem, i znajde z każdym inteligentnym bloggerem, np. żyd-nie-żyd Max von Stirlitz.
Ponieważ MY, 90% Polaków-Katolików to: Inteligencja + Kultura + Galanteria.

Głowa do góry, panie Opara! Uwagi Marxa 8888 są bezcenne. Regulamin potrzebny.  

KOMENTARZE

 • @Stroganow 04:12:56
  "A ty smieszny autorze nie masz pojecia czym jest katolicyzm."
  Tego typu oświadczenie "Stroganowa" to nie tylko trolling, ale również całkowity brak zrozumienia, że artykuł jest na temat NEonu, a nie katolicyzmu (którego Z PEWNOŚCIĄ nie będę z tobą dyskutował).

  Click, click!
 • Salon24 byl zalozony przez byla baletnice z lokalu nocnego Kogresowa,
  Zydowke z Przemysla, Renate Rudecka.Nie dziwi mnie, ze Zydzi tez tu sie pchaja.Wszedzie sie pchaja zeby wszystko co dobre zniszczyc.Taka natura.Mnie tez denerwuja te wypociny typu rouxnaftalipopnimradstroganow.Ma chyba za to placone.Po prostu nie czytac tej kloaki, nie odpowiadac, ignorowac.Cenie sobie natomiast wysoko Pana Jeznacha.
 • Poprawki!
  Zauważyłem typograficzne błędy w tym artykule, które nie mogę naprawić po opublikowaniu.
  Wg Rocznika Statystycznego GUS na rok 2012, "ochrzczonych w Kościele Katolickim rytu łacińskiego (rzymskokatolickim) jest 33,399,328 osób czyli 95,5% populacji".
  Badanie CBOS z listopada 2011 roku wykazało, że 95% mieszkańców Polski deklaruje się jako katolicy.
  Według Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego wierzący w Boga stanowią 80% ludności Polski (taki tez jest wynik badania Eurobarometer 2010).
  Ponieważ liczba ochrzczonych obejmuje również wszystkie osoby, które wystąpiły z Kościoła lub opuściły Polskę, za ilość Katolików Polskich w 2015 można przyjąć dyskusyjnie od 80% do 90%.
 • @Netwalker 05:49:21
  Na dużą skalę zdarzyło się to już w 1903, kiedy to mała grupa członków Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Rosji (też Żydzi) uznała się za "bolszewików", a swoich przeciwników określiła "mienszewikami". I tak zapanowała w Rosji demokracja! Więcej tutaj:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bolszewickie-zbrodnie-2014-03
 • @Netwalker 05:19:34
  Strona neon24 jest prywatna i moze sobie zakazac wszystko cos sie na niej chce:np mozna zakazac dyskusji na temat religi bo one i tak nic nie daja, nikt pod wplywem tych dyskusji swej religi nie zmieni.Zlikwidowac dzial religia.Mozna nie miec dzialu erotyka, ktorego tu na szczescie nie ma to i mozna nie miec dzialu religia.Ograniczajmy sie do polityki, ekonomi, wydarzen.Pozostawmy religie tak jak i erotyke prywatna sprawa jednostki.Czy nie jest fair takie rozwiazanie?
 • @nocny gryzoń 09:35:19
  No to trzeba by sprawy zaczac nazywac po imieniu jak Ty chcesz.Jak daleko dojdziemy?Ze Marks byl Zyd, ze Engels byl Zyd, ze Lenin byl Zyd, ze Hitler byl Zyd, ze Goebels byl Zyd, ze Rooswelt byl Zyd lub jego zona, ze 90% rzadu USA sa Zydzi, ze Brzezinski jest Zyd, ze 90% polskiego rzadu sa Zydzi.Ze 100% rzadu Ukrainy to Zydzi, ze Rockefelerzy to Zydzi, ze Rotszyldzi to Zydzi, ze Krolowa Angielska to Zydowka, ze wiekszosc politykow europejskich to Zydzi.I co teraz?Maja wszystko.Nacja niszczycieli, niczego nie tworza, tylko wszystko niszcza.Jak sie teraz bronic.Nie mamy szans jako ludzie.Zydzi sa nieprzyjacielami rodzaju ludzkiego, zbuntowane plemie przeciw Bogu.A my?Poganie slowianscy co przyjeli boskie slowo? Nie mamy z nimi szans.Nie jestesmy tak przebiegli, przewrotni, oszukaczny i bez moralnosci jak oni.My jestesmy szlachetni.Tylko to nam zostalo.
 • O co ten rajwach?
  Portal jak portal. Zlikwidujcie jednak kategorię "Prawo i Ekonomia" aby poważni ludzie tu nie błądzili.
  NEon stał się projekcją imperium Rydzyka na internet i nich tak już zostanie.
  Polacy lubią mówić o pierdołach więc klikalność wzrośnie.

  Życzę owocnego gęgolenia.
 • @Marx 8888 10:41:09
  Agentami, to może nie jesteście. Mówię tylko o skasowaniu kategorii "Prawo i ekonomia". "Prawdziwych katolików" czyli ponoć 95% Polaków takie tematy nie interesują i gotowi są każdemu, kto pisze o sprawach doczesnych wydłubać oczy.
  Nie znajdziesz na to lekarstwa. Nie łudź się.
 • Piękne zdanie "Statystycznie, jest to 20% żydo-komunistów vs. 80% Katolików Polaków. "
  A gdzie podziałeś prawosławnych, SJ, odłamy chrześcijaństwa postreformacyjne, jak luteranie, ewangelicy, ateistów, wyrzuconych z kościoła, bo żyją w drugim związku małżeńskim? Rozumiem, to wszystko żydo-komuniści. W Polsce mamy rzeczywiście 80% zarejestrowanych katolików, z czego jak podają badania kościelne, poniżej 40% jest aktywnych katolików (chodzi na msze niedzielne). Czyli Katolików jest raptem ok 32%. Jak nie starcza wiedzy i argumentów trzeba wołać o cenzurę.
 • @Lord of Admiralty 11:21:33
  No tak. Szyderę Słowackiego na zidiociałą, rozmodlona, szlachecką tłuszczę podniesiono do rangi hymnu.
  Kompletne zidiocenie.
 • @Lord of Admiralty 11:50:06
  Gratuluję wam nowej zdobyczy jaką jest NEon24. Szczerze.

  Niech tu dumnie powiewa flaga Watykanu... bo co ja mogę wiedzieć o szlachetności.
 • @Lord of Admiralty 12:31:42
  W przeciwieństwie do Jewowieliczestwa napisałem tu ponad 400 notek i 90% o ekonomii.
  To tak dla przypomnienia. O roli Watykanu w historii Polski tez napisałem kilka. Miały wyjątkowo dużą liczbę klików.
 • @Lord of Admiralty 13:02:07
  Dla kogo mam tu pisać? - dla katodebili...
 • @Lord of Admiralty 11:50:06
  Brawo!
  Tow. Nikander cierpi na dysonas poznwaczy od czasu gdy ktoś mu tu udowodnił, ze mówi prozą (nie ja!) i to w dodatku w znienawidzonym alfabecie łacińskim. On dotychczas myślał, że jako marksista należy do wyższej kultury, która musi oddziaływać na mniej wartościowy naród katolicki, którego my (także ty i ja) jesteśmy nierozerwalną częścią. Tymczasem spotkał się z oporem który go zaskoczył a z którym nie może się pogodzić. Tak więc zawiedziony na swoich pewnikach obywatel Nikander obnaża brak szacunku nie tylko do kolegów blogerów, ale i do literackiego języka polskiego i jego łacińskich korzeni. Tym samym przechodząc na łacinę ocierającą się o poziom poniżej kuchni, wyraża światopogląd swych szefów i zaprojektowane zgodnie z nim myśli. Jeszcze trochę i tow. Nikander cofnie się jeszcze bardziej i to wbrew swoim mocodawcom, którzy zalecają mimikrę.
 • @Slav 13:17:49
  No nie. Acan to prezentujesz himalaje ogłady. Musiałem na swoim blogu wykasować Twój komentarz, by nawet Ciebie katodebilu nie kompromitować.
 • @ Lord of Admiralty
  Dziekuję za Twoje komentarze, które wyjąłeś mi z ust. Nie zrobiłbym tego lepiej.
  Ja przede wszystkim interesuję się ekonomią, i - aby lepiej zrozumiec koncept "nikandera" - przeglądnąłem równiez wywiady z nim w youtube oraz prosiłem go o wiecej pisząc bezposrednio do niego w Unii Kapitału i Pracy. Nigdy nie odpowiedział.
  Dopiero dzisiaj i tu powyżej zrozumiałem go całkowicie. Za maską ekonomii (o której tak mało powiedział), kryje się kat katolików, czyli hipokryta na miarę Wojtasa.
 • @nikander 13:43:23
  A trza było zostawić. Kompromitowanie się to moje ulubione zajęcie. Tak dotychczas było, gdy "dopieszczałem" na różnych portalach podobnych waszmości "uczonych w Piśmie". Teraz takim dowalam wprost i okazuje się, że też sie kompromituję. Najwidoczniej taki mój los. Aliści nie od rzeczy będzie zasugerować, że myślałeś waszmość o sobie usuwając mój komentarz, a nie o mnie. W dodatku banując! Reputacji waszmości nie nadwerężę, boś sobie waszmość już ją sam, własnymi rękami, własną głową i własną ortodoksyjną brodą, nadwerężył.
 • @Lord of Admiralty 13:24:17
  Dla narodu była Ustawa Wilczka o której nawet się nie zajaknął tow. Nikander organizując w - nomen omen - Czerwonej Auli, seminarium poświęcone szansom dla kasty marksistowskiej, niestety.
 • @Lord of Admiralty 13:24:17
  Brawo!
  "...W końcu ekonomia nie jest dla kasty marksistowskiej, tylko dla narodu..." - no prawie nagroda nobla!!!!

  A wydawało mi się, że ważniejsze jest zbawienie duszy.
 • @Slav 14:17:37
  Jednak zapraszam: http://www.galicea.org/aktualnosci/debata Proszę tylko wysmarkać nos i wytrzeć buty, to to uczelniane progi.
 • @Max von Stirlitz 14:29:53
  Na mnie już nikt nie poleci, ale Stirlitz, szczególnie w swej schyłkowej fazie był do dymania. No to maksymalnych wrażenień, Max ksywa von!
  Prawdę powiedziawszy twoja ksywa (von) określa twoją przyszłość!
 • @nikander 13:12:30
  Nooo, jeśli tylko ja cię czytam, to faktycznie nie masz dla kogo pisać!
 • Panowie,
  Wasze pozycje zostały sprecyzowane. Dziekuję! Auto-Reklama dźwignią handlu.
  A teraz, co z NEon'em? Akceptujemy, porzucamy, czy naprawiamy?
 • @ninanonimowa 15:26:14
  Nie rozmawiamy tutaj o wojnie z Turkami.
  Click!
 • @Lord of Admiralty 16:01:43
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0ARCH6JKyQo
 • @Lord of Admiralty 12:31:42 --//Zdecyduj kim jesteś, czy ideologiem, czy ekonomistą. //
  Zadajesz jakieś niemądre pytania. Czyżbyś zapomniał że istnieje coś takiego jak ekonomia marxistowsko-leninowska? A w niej wszystko jest podporządkowane idei, której Bóg bardzo przeszkadza. :)))
 • @nikander 13:12:30 //Dla kogo mam tu pisać? - dla katodebili...//
  Lenin by się nie powstydził takiego ucznia...
 • @Netwalker 16:23:00
  dzieki

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CWMsGYOTnuU
 • @nikander 13:43:23
  //No nie. Acan to prezentujesz himalaje ogłady. Musiałem na swoim blogu wykasować Twój komentarz, by nawet Ciebie katodebilu nie kompromitować.// Widzę, że ogłada nie dotyczy sposobu zwracania się do Katolików... widocznie zasłużyli w oczach towarzysza nikandera na specjalne wyróżnienie, co zmusza go do zapomnienia o swoich himalajach "ogłady".
 • @Zdzich 14:02:55 //aby lepiej zrozumiec koncept "nikandera" - przeglądnąłem równiez wywiady z nim w youtube oraz prosiłem//
  go o wiecej pisząc bezposrednio do niego w Unii Kapitału i Pracy. Nigdy nie odpowiedział//: "Koncept nikandera"??? . A co to takiego?
 • @Zdzich 14:02:55Za maską ekonomii (o której tak mało powiedział),//....
  Chciałeś chyba powiedzieć; -o której tak mało wiedział" :)))
 • @nikander 14:27:33
  ///Brawo!
  "...W końcu ekonomia nie jest dla kasty marksistowskiej, tylko dla narodu..." - no prawie nagroda nobla!!!!

  A wydawało mi się, że ważniejsze jest zbawienie duszy./// http://smolensk-2010.pl/wp-content/uploads/2010/10/nie-dla-nich-zmienialismy-ustroj.jpg Tak. prawie nobel. Dla idiotów, którzy mają złudzena! -Dla narodu... koń się uśmiał.
 • @Talbot 17:15:43
  Przeskoczyło na stronie, nie dokończyłem zdania.
  Dla rosyjskich polityków, Polska kojarzy się z Bękartem.
 • @nikander 14:32:18 //Proszę tylko wysmarkać nos i wytrzeć buty, to to uczelniane progi.//
  To się nazywa kultura! Słusznie! trzeba masy uświadamiać...
 • @Lord of Admiralty 14:36:40 //Zbawienie duszy nie koliduje z ekonomią,//
  Nadal się łudzisz że nikander wie co dusza? no, chyba że tak sobie do niego po prostu piszesz...:)))
 • @Zbójnicki pies 16:58:54
  Na wystawie wisi obraz "Lenin w Poroninie". Przedstawia szałas, z którego wystają dwie pary gołych nóg - męska i żeńska.
  - Nogi należą do Dzierżyńskiego i Krupskiej - wyjaśnia przewodnik.
  - A gdzie Lenin?
  - W Poroninie!
 • @Zbójnicki pies 16:58:54 Przykład ekonomii marxistowsko-leninowskiej:
  -Lenin wynajmował mieszkanie u gazdy w poroninie. Odwiedzili go za PRl_u dziennikarze szukający po nim pamiątek. Gazda mówi że żadnych nie ma. Naprawdę nic się nie uchowało co Towarzysz lenin używał? Zasmucili się dziennikarze. No chyba że...-zaczął... Nic wrzasnęła ,żona gazdy. Rozumiesz stary . -Nic. -Ano nic, zgodził się skruszony gazda. Po wyjściu ekipy gaździna woła; -widzieliście idiotę. Co, chciałbyś żeby nam wychodek upaństwowili!?
 • @Lord of Admiralty 19:51:01
  Bo to jest tak że :
  "Obca" broń na Ukrainie, która powoduje przelew krwi - to na pewno spisek CIA i NATO MOSAD i MI6.
  Rewolucja na Majdanie - spisek NATO i żydomasoneri, dziennikarzy i cyklistów że o Polakach z ABW i SK nie wspomne
  II wojna światowa - spisek Żydów z Wall Street, a nie bandycki sojusz Rosji z Niemcami przez 20 lat prowadzące do wojny.
  Czystki w ZSRR - spiski żydowskie.
  Katyń ,Charków,Miednoje - spiski żydokomunistyczne
  Stalin - spisek żydów gruzińskich.
  Ciekawe czy jak botoksowy Władek dostaje sraczki po rosyjskich jabłkach, to też wyda dekret, że to był spisek CIA MOSAD,MI5,ABW które stonkę zrzuciło.
 • @Lord of Admiralty 20:30:44
  zgadzam sie , takie opcje to kolejny rozbiór
 • @Netwalker 20:59:34
  czytałem "Archipelag gułag" Sożenicyna i to sporo lat temu, wiesz że warto by wrócić do tej ksiązki i odświeżyć pewne fakty
  za pozostałe tytuły dziekuje i spróbuje odnalez, przymierzałem sie też do książki którą mi czesto polecano "Oddział chorych na raka"
 • @fretka 21:16:29
  czyli mam rozumieć że wspólnie i w porozumieniu za żydowskie pieniądze uzbrojono wojska niemieckie i sowieckie, (a w nagrodę wyszli kominem} a do wojny doszło też dzieki żydowskiemu spiskowi.
  co do strat to masz racje, najwieksze straty ponieśli sowieci, inna racja że też w wyniku nieudolności sowieckich dowódców, ci wyszkoleni i wprawieni w boju zostali w latach 1933-39 rozstrzelani przez żydokomunistów - czyż nie tak
 • @Zbójnicki pies 21:37:33
  Stalin był czlowiekiem Wall Street.:))))))))
  Wilk z Wall Street ???? -)))))))
 • @
  A może byśmy tak rozwiązali kwestie NEon'u, zanim zabierzemy się za kraj i resztę świata?
  Na czymś musimy zebrać doświadczenie i nauczyć się praktycznie.
  Skoncentrujcie się, Panowie.
 • @Zdzich 21:49:55
  jest dobrze, co nie znaczy że może byc lepiej -)))))))
  Młodzi naprzód
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=xw9z8UZfmLM
 • @AGORAFOBIA 23:56:36
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9GqpTpadnkY
 • @fretka 23:57:17
  LEND-LEASE ACT - warto przeczytac i dowiesz sie niemal wszystkiego
 • @Lord of Admiralty 19:30:11
  Jeden ( mam nadzieję, że Polak) czyli Ty, siedzisz gdzieś tam, może w Londynie a może w Koziej Wólce udając lorda, a inny siedzi w Donbasie i stara się przedstawić wiadomości, swoje wrażenia i uczucia z miejsca gdzie jest, jak najszerszej rzeszy Polaków.
  Jednak do tego wrócę za chwilę.
  Pytanie: czy Ty uważasz ludzi w Donbasie za debili? Że oni tam nic nie potrafią? Najbardziej uprzemysłowiona część Ukrainy nic sama nie potrafi? Ta była część Ukrainy, która dostarczała do Kijowa 1/4 część podatków? Zasobna w najlepszej jakości antracyt, gdzie na świecie jest tylko jeszcze kilka takich zasobów?
  Czy uważasz, że Ukraina, która była jednym z największych eksporterów broni, nie produkowała jej także w Donbasie, gdzie są huty i fabryki specjalnego przeznaczenia? Czy uważasz, że wyższe uczelnie techniczne w Doniecku i Ługańsku kształciły i kształcą jełopów a nie inżynierów i naukowców?
  Powracając do meritum: Dawid Chudziec, Polak, który jest juz od długiego czasu w Doniecku: jemu wierzę a Tobie nie wierzę! Ty możesz przedstawiac swoje opinie na temat Londynu lub Koziej Wólki a nie o Donbasie.
  http://tragediadonbasu.net/z-aparatem-posrod-rusiczy/
 • @Lord of Admiralty 18:52:23
  Rzadko piszę, ale jeśli Pan pozwoli.

  W mojej ocenie Rosja ani nie chce Donbasu, ani nie zamierza "iść dalej" ponieważ tak naprawdę nie ma w tym żadnego interesu.
  Pomijając papierowe sankcje, każdy anektowany teren to dodatkowe obciążenia finansowe, których budżet Rosji nie ma szans wytrzymać,
  choć trzeba przyznać że w sytuacji spadku cen ropy, radzą sobie doskonale.

  Rosji był niewątpliwie potrzebny Krym, a Donbas został wykorzystany przedmiotowo, jako element odwracający uwagę i zarazem wiążący siły Ukraińskie dzięki czemu zapewniono Krymowi względny spokój i odwleczono jego temat w czasie.

  Osobiście życzę zarówno Donbasowi jak i Ukrainie, niepodległości, stabilizacji i spokoju, bez oligarchów, banderowców i wszelkich innych fałszywych i obłudnych ideologów.

  Pozdrawiam
  Maciek
 • @lorenco 00:27:59
  // Bezczynność społeczności międzynarodowych w odniesieniu do tych skandalicznych faktów będzie wyglądać na współudział i na cichą zgodą wszystkich przestępstw popełnianych obecnie na Ukrainie. //
  do jakiej to społeczności międzynarodowej apeluje deputowana, ale konkretnie do jakiej
 • @BrdarowaGrapa 00:26:07
  Oczywiste jest, że Rosja nie chce Donbasu. Gdyby chciała, kilka porządnych nalotów i po "ptokach", specjaliści od riezania cywilów uciekliby na samą wiadomość o nalotach rosyjskich sił powietrznych.
  Ukraina natomiast bardzo pożąda Donbasu a Donbas nie chce być z Ukrainą. I nigdy nie będzie, chyba, że jak to pragnie Julia Tymoszenko i jej krasnale, aby "załatwić" Donbas bombą jądrową.
  Dlatego każdy uczciwy człowiek powinien życzyć Donbasianom powodzenia w tworzeniu swojego państwa.
  Jesli chodzi o Ukrainę, cóż, niech robią na jankesów aż im świecidełka gardłem wyjdą. Jakoś ciężko mi się zmusić teraz na współczucie dla nich.
 • @Lord of Admiralty 00:33:15
  A jaką Ty tam poważną wojnę widzisz? III Światową? To jest wojna lokalna, gdzie byli ukraińscy jeńcy po powrocie na front przechodzą na stronę Noworosji. Wcale się im nie dziwię, bo Noworosja ma perspektywy a Ukraina NIE! Ani do UE ani do NATO a tylko zaciskania pasa i bieda!
 • @Netwalker 00:34:00
  Ja pamietam, że pod jednostki wojskowe podchodziły grupy starszych pań, nawet wałków do ciasta nie miały, tylko dużo krzyczały na tych biednych żołnierzy:)
 • @Zbójnicki pies 00:33:32
  Czy ja jestem Eleną Bondarenko? Co mnie sie pytasz?
  Myslę, że jako deputowana, wybrana do ukraińskiego parlamentu głosami społeczeństwa, apeluje do tych, dla których demokracja jest ponad wszystko. Definicję demokracji znajdziesz w google.
 • @lorenco 00:47:14
  Pisze Pan: "Jakoś ciężko mi się zmusić teraz na współczucie dla nich.".

  A szkoda, ponieważ niewątpliwie i wśród Ukraińców jest wielu uczciwych ludzi, którzy nie pragną wojny, nie znoszą banderowców tak samo jak oligarchów, a ich pragnieniem jest spokój i bezpieczeństwo, zarówno te fizyczne jak i ekonomiczne. Tacy ludzie z założenia zazwyczaj "siedzą cicho" i
  niestety to oni w milczeniu ponoszą koszty chucpy jaka dzieje się wokół nich.

  Daleko nie szukając - Polska.
  Jeśli spojrzymy na nią z zewnątrz, przez pryzmat wypowiedzi "naszych" polityków i "naszych" mediów zobaczymy wypaczoną rzeczywistość, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistymi odczuciami i preferencjami sporej części, jak nie większości Polaków.

  Niestety, tak to już jest że nic nie jest tak naprawdę czarno-białe.
 • @Stroganow 01:03:31
  Jeść mi się chce, zatem teraz bardziej mi się kojarzysz z hamerykańskim płatem krwistej wołowiny...
  Bez urazy.
 • @lorenco 01:10:11
  pare słów by nie robić tu bloga o którym obaj wiemy-
  tekst ten który tu wkleiłeś nie pachnie świeżością to raz, jak sie nie myle to był ten apel we wrześniu ub.roku.
  po drugie jest to była deputowana parti regionów Janukowycza wieć czego można wymagać by napisała.

  Ale nie o to mi chodzi, po raz enty powtarzam, ta wojna domowa jest wewnetrzna sprawą Ukrainy i wara do tego innym.Druga sprawa też x razy pisałem, że należy z cała mocą potepiać nacjonalizm ukraiński i wszelkie próby odrodzenia się banderyzmu.

  Mieszka tam 50 mln ludzi i nie róbmy z nich wszystkich oprawców dążących do wojny z Polakami czy z Rosjanami.

  Ale też świat widzi co się dzieje stąd też jedni tak reagują inni jeszcze inaczej.

  Mam nadzieje że wiecej ze swoich pogladów na ta sytuacje tłumaczył sie nie będę.

  dzieki za polemikę nie w "partyzanckim stylu"
 • @BrdarowaGrapa 01:15:40
  Ja rozumiem, jednak co tym, co siedzą cicho pomoże moje współczucie?
  Ich dzieci nie muszą siedzieć w piwnicach i schronach tak jak te w Donbasie!
 • @lorenco 01:28:54
  Ja tak do końca nie jestem przekonany, czy lepiej siedzieć w piwnicy z nadzieją na lepsze jutro, czy w ciepłym pokoju ze świadomością braku perspektyw.

  Jeśli prawo do samostanowienia społeczności Donbasu zostanie uszanowane, czego szczerze i z całego serca im życzę, jest szansa, że dzieci które dziś cierpią z powodu okrucieństwa wojny domowej, będą żyły w nieco lepszym świecie, dla drugiej strony, ukraińskiej tak naprawdę takiej szansy nie ma, w najlepszym z możliwych przypadków, skończą jak my, w świecie kłamstwa, iluzji i nieustannego wyścigu szczurów.
 • @Netwalker 01:57:24
  Tak też uważam.
  Donbas ma szansę, Ukraina w obecnej postaci - żadnej.
 • @Zbójnicki pies 01:21:47
  Ok, nie robię z nich oprawców, lecz z ich władz, w co wątpię aby były to ich władze: Patroszenko. oligarcha wybrany na prezydenta w demokratycznych wyborach? Raczej z teczki CIA.
 • @
  Też chciałbym dopowiedzieć tu parę rzeczy n.t. Ukrainy i Donbasu, ale tytuł artykułu mi nie pozwala.

  Upewnijcie się, że na temat NEon'u już wszystko zostało powiedziane, gdyż planuję podsumowanie.
 • @Zdzich 02:31:22
  Ok, kończę "spamowanie"

  P.S.
  Z Pańską notatką zgadzam się w całości.

  Pozdrawiam
  Maciek
 • @Zdzich 02:31:22
  Na temat Neonu, co pisać: widać jaki on jest, czyli ostatnio taki sobie z tendencją malejącą.
  Viagra może pomoże?
 • @lorenco 02:01:34
  po raz pierwszy się zgadzamy...... no prawie sie zgadzamy 8-))))
 • @Zdzich 02:31:22 -//Upewnijcie się, że na temat NEon'u już wszystko zostało powiedziane, gdyż planuję podsumowanie.//
  To pośpiesz się Zdzisiu, bo wszystko wskazuje mozesz nie zdążyć. ;)
 • @moher 17:47:40
  A myslalem, ze w niedziele nie bede musial pracowac. ..
 • Dżentelmeni,
  Jak nigdy przedtem, usunąłem tu dość sporo kometarzy, które nie zmierzały do konkluzji w spr. NEon'u. Nie chciałem, ale w inny sposób nie byłbym w stanie wyodrębnić esencji i, w końcu, zamknąć ten temat.

  Podsumowanie tutaj:
  http://zdzich.neon24.pl/post/121528,neon24-pl-czesc-iii

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031