Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5549 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

Naprawmy Polskę z Putinem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Putin uratuje świat przed Izraelem?

 Autor nieznany, wersja skrócona.

 

Wkrótce po wyborze Wladimira Putina na prezydenta Rosji w 2000, dokonano beatyfikacji zamordowanej rodziny cara Mikołaja. Aż do niedawna ośrodki żydowskiej władzy miały nadzieję zachować pewne wyidealizowane wspomnienia o morderczym systemie żydowskim, ale to okazało się próżną nadzieją.

  

 Ponieważ bolszewizm wymyślili i przeprowadzili Żydzi, ich ośrodki władzy miały nadzieję, że pewnego dnia będą mogły podłączyć się i zainstalować pewien rodzajżydowskiego lobby na Kremlu. Te nadzieje rozwiał Wladimir Putin.

Do końca 2008 Rosjanie mieli zdecydować między dwu systemami ideologicznymi: komunizmem reprezentowanym przez fanatyczną bandę morderczych Żydów, albo konserwatywnymi i tradycyjnymi wartościami staromodnego i chrześcijańskiego caryzmu.

Międzynarodowe żydowskie lobby, oczywiście, miało nadzieję iż kult cara nigdy ponownie się nie pojawi. Biorąc pod uwagę to, że car-Chrześcijanin był największym przeciwnikiem bolszewickich Żydów, żydowskie lobby robiło co mogło by oczernić reputację carów. 

Tak samo jak Żydzi zabili Jezusa Chrystusa, a później próbowali obwiniać Poncjusza Piłata, zabili też cara Mikołaja II i jego całą rodzinę, i próbowali udawać, że nie mają nic z tym wspólnego.
Ich obecność i działalność w każdym systemie totalitarnym można rozpoznać po bestialskim sadyźmie “rytualnych morderstw” dokonywanych na przeciwnikach, a przede wszystkim na Chrześcijanach, które wg żydowskich przepisów “muszą być” krwawe, bolesne, długie, i szokujace, tak jak ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa, umęczenie i zgilotynowanie kleru oraz rodziny Króla Ludwika XVI-go, wyrżnięcie bagnetami rodziny Cara Mikołaja II Romanow, okrucieństwo morderstw na Kresach i ks. Popiełuszki, tortury “podejrzanych” w więzieniu Abu Ghraib i Polsce (przez tzw. “kontraktorów” Mossad'u), palenie fosforem Katolików palestyńskich, czy choćby osaczenie ks. Rydzyka, na którego zaoczny wyrok śmierci wydał juz prezydent Światowego Kongresu Żydów (WJC) Ronald S. Lauder.
Podobnie jak na krzyżu Jezusa (ישוע הנצרת מלך היהודים) szydercze slogany wypisano na ścianach komnat rodziny cara po hebrajsku ich własną krwią.

Daremnie będziesz szukał jakiegokolwiek przyznania się żydow do winy w tej kwestii, niemniej jednak nazwiska sześciu żydowskich zabójców są znane. Nadzorcą tej operacji był Żyd Swerdlow. Jego pięciu katami byli: Jurowski, Goloszczekin, Syromolotow, Safarow i Wojkow – którzy nie tylko uczestniczyli w faktycznym mordzie rodziny, ale również molestowali seksualnie córki cara.
W kontynuacji zorganizowanego upadku Związku Sowieckiego, globalne żydowskie oligarchie mogły zainstalować na Kremlu zdegenerowanego pijaka Borysa Jelcyna. Kiedy już przejęli kontrolę nad zasobami naturalnymi Rosji, myśleli iż będą rządzić na zawsze, albo przynajmniej tak długo jak działają pod ochroną amerykańskich sił wojskowych. Nie tylko kontrolowali wojskowych ogarów Ameryki, których mogli uwolnić na każdy kraj sprawiający im kłopot, to także kontrolowali Rosję, której zasoby energii chcieli eksploatować żeby zniewolić cały świat. Jelcyn celowo pozwolił na rozkład rosyjskiej armii za pomocą obcięcia budżetu na cele militarne.

Dzisiejszy kult caratu to więcej niż rewolucja, to odródżenie narodu rosyjskiego po wszystkich cierpieniach zadanych mu przez żydo-bolszewików. Prezydent Wenezueli Hugo Chavez wyraził ten pogląd podczas wizyty w Moskwie w lipcu 2008: „Wenezuela z wielkim i serdecznym zainteresowaniem zauważa odrodzenie Rosji”. (Die Welt, 23.07.2008, s. 5)
Od pierwszego dnia jako prezydent Rosji, głównym celem Putina było umożliwienie przebudzenia Rosji. On i jego sojusznicy zawsze mieli wyraźny obraz o ludziach którzy wymordowali Romanowów razem z 55 milionami Rosjan!
Dla Putina zawsze było jasne, że żydowscy oligarchowie – te niezrównane pasożyty – mieli jeden główny cel: wydoić Rosję do sucha i zniszczyć na zawsze.
Ten pogląd przypomina mi fragment Rozdziału 11 Mein Kampf: „Żyd jest i zawsze będzie wiecznym pasożytem, samolubem który, jak złośliwa bakteria, szerzy się błyskawicznie wszędzie gdzie ma dostępną pożywkę”.
Wladimir Gusinski były szef Żydowskiego Komitetu Centralnego w Rosji, jak również prezes Światowego Kongresu Żydów, po ucieczce z Rosji i zamieszkaniu w Izraelu, oznajmił światowej prasie, że w Rosji „panuje strach przed nową ideologią państwową przeciwko zachodowi… ona ma wiele cech antyżydowskich”. Prezydenta Rosji, Wladimira Putina, nazwał „skrajnym antysemitą i tajnym wielbicielem Hitlera”. (Spiegel, 25/2000, s. 180).
Gusinski jest wyraźnie nieświadom tego, że syjoniści i naziści zawarli tajny układ w czasie II wojny światowej, ani nie wydaje się wiedzieć ani go nie obchodzi to, że dokładnie taką samą ludobójczą politykę przeciwko Żydom o jaką oskarża się Hitlera, teraz Izrael stosuje wobec narodu palestyńskiego. Nie wolno zapominać tego, że Żydzi angażują się w systematyczne ludobójstwo, w tej chwili, w okupowanej Palestynie.
Nigdy nie wolno zapomnieć o tym, że Żydzi, zdaniem rosyjskiego pisarza Sołżenicyna, w latach 1917-1957 wymordowali co najmniej 66 milionów rosyjskich Chrześcijan”.
Ci sami Żydzi teraz rządzą światem zachodnim, w Ameryce i Europie, ze swojej siedziby w Izraelu. Dlatego musimy być ostrożni jeśli zaczną znowu mieć ludobójcze pomysły.
Następnym razem możemy być my.
„Nie możemy twierdzić, że wszyscy Żydzi są bolszewikami. Ale: bez Żydów nigdy nie byłoby bolszewizmu. Dla Żyda nic nie ma bardziej obelżywego niż prawda. Oszaleli krwią, żydowscy terroryści wymordowali w Rosji 66 milionów ludzi w latach 1917-1957″ - pisal Aleksandr Solżenitsyn, przyjaciel Putina.

W ubiegłym roku Izrael rozpoczął dewastujący atak na Syrię z pogwałceniem prawa międzynarodowego i z pełnym błogosławieństwem Ameryki.

Wtedy Rosja przeniosła część swojej floty z Pacyfiku na Morze Śródziemne, po raz pierwszy od dziesięcioleci, próbując zatrzymać wszelkie kolejne próby destabilizacji Bliskiego Wschodu przez izraelskich agresorów.
Wladimir Putin wiedział, że jeśli Izraelowi pozwoli się znowu bezkarnie atakować Syrię, to wcześniej czy później odważy się zaatakować Iran; a potem Ukrainę, a potem Rosje.
Putin nie może na to pozwolić. Byłby to znak niewybaczalnej słabości prowadzący do ruiny Rosji.
Putin musi ratować świat przed Izraelem.
Teraz wszyscy jesteśmy Rosjanami.

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2013/05/27/we-are-all-russians-now-author-unknown/
Tłum. Ola Gordon.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • czy czsami my Polacy, nie powinniśmy się domagać...
  Beatyfikacji Ofiar Wołynia? Albo przynajmniej Dzieci Wołynia?
  Dzieci mogą u Pana Boga wypraszać bardzo wiele Łask Bożych. My zapominamy o tym a moglibyśmy mieć u Pana Boga bardzo silnych Orędowników.
  Myślę, że to odrodzenie w Rosji dzieje się także za sprawą wstawiennicta u Pana Boga beatyfikowanej Rodziny Carskiej a z całą właśnie pewnością Dzieci Carskich.
 • Czy więc czasami, ten zapowiadany na rok 2000, przełom na świecie...
  to "trzęsienie Ziemi" nie jest wyborem wyborem Putina w 2000 roku na prezydenta Rosji?
 • Putin wykonuje polecenia "Obcych"
  Putin ma zbawić Świat, dlatego wojuje na Ukrainie.

  Ultimatum obcych czyli ostatnie ostrzeżenie?


  Witryna Veterans Today nie raz zaskakiwała nas alternatywnym spojrzeniem na rzeczywistość. I tym razem płynie stamtąd zadziwiające przesłanie. Podobno obcy wystosowali jakieś ultimatum do rządzących naszą planetą.

  http://tamar102.bloog.pl/id,341655485,title,Ultimatum-obcych,index.html?smoybbtticaid=6151e8
 • Doskonały post .
  To szczypta tego co każdy dorosły Polak winien wiedzieć o syjoniżmie.
 • ŻYDOWSKIE OBLICZE KOMUNIZMU
  "Instrumentem żydowskiej dominacji w świecie są pieniądze i prasa, a komunizm jest narzędziem międzynarodowego kapitalizmu żydowskiego, wykorzystywanego do pokonania, a w następstwie rządzenia innymi narodami"

  Onesimo Redondo (hiszpański reformator i polityk XX w. zabity z rąk komunistów - w zamachu)


  komunizmu nie wymyślił rosyjski chłop w polu lub robotnik w fabryce To dwaj żydzi Marks i Engels wykombinowali jak żydzi maja przejąć władze na całym świecie.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Marks

  rewolucja bolszewicka w rosji była wywołana przez zydów. to oni za pomocą zmanipulowanych mas obalili cara i zapoczątkowali w europie komunizm.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lenin

  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81azar_Kaganowicz

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Trocki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakow_Swierd%C5%82ow

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Moj%C5%BCesz_Uricki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Rade

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Unszlicht

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kamieniew

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Grigorij_Zinowjew

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Gienrich_Jagoda
 • @kserkses 08:47:01
  ""Instrumentem żydowskiej dominacji w świecie są pieniądze i prasa, a komunizm jest narzędziem międzynarodowego kapitalizmu żydowskiego, wykorzystywanego do pokonania, a w następstwie rządzenia innymi narodami""


  Veterans Today należy do Agendy21
  Ich zadaniem jest doprowadzenie do upadku Ameryki i wprowadzenia komunistycznego Rządu Światowego.
  Takie same zadanie ma Obama.
 • Agenda21
  Agenda 21. Plan wdrożenia światowego socjalizmu.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/agenda_21_plan_wdrozenia,p862306749


  Mają powstać dwa twory: USA, Kanada i Meksyk na kontynencie amerykańskim, drugi twór to Europa od Władywostoku do Lizbony, z systemem komunistycznym.

  To właśnie dzieje się na naszych oczach, a Putin ma za zadanie, zniszczyć Unię Europejską.
 • Polacy
  Tak bardzo chcą być Zachodni ze nie widzą w swoim zachowaniu śmieszności.Taka jest ocena dzisiejszej Polski.I najgłupsze jest to ze ci ,co rządzą sądzą ze mają wpływ na cokolwiek.A nie mają, są tylko pionkami ktore Zachód wystawil w grze przeciw Rosji.
  http://litera.fr/category/news/
 • @Jan Paweł 07:28:37
  akurat znalazłem artykuł na ten temat:
  http://gazetawarszawska.eu/2013/05/11/jak-matka-boza-uratowala-rosje-w-latach-1941-45-ii-wojny-swiatowej/
 • @Jan Paweł 14:31:31
  "akurat znalazłem artykuł na ten temat"

  Ta Gazeta Warszawska, to jest gazeta ruska - propagandówka.

  Tu jest prawdziwa: http://www.warszawskagazeta.pl/
 • @Jan Paweł 14:31:31
  W tej Gazecie to piszą prawosławni, oni katolików nienawidzą.
  Dlatego Rosjanie traktują Polaków jak wrogów chyba, że zmienimy alfabet na cyrylicę.
 • @Jan Paweł 14:31:31
  A tu jeszcze jedna mutacja - poczytaj co o Janie Pawle II ruski piszą

  http://gazetawarszawska.com/
 • @Talbot 14:45:24
  Przede wszystkim, Gazeta Warszawska i Warszawska Gazeta to dwa przeciwstawne sobie ośrodki medialne. Zastanow się, którą z nich krytykujesz.
  Dwa, staraj się nie chłostać posłańca.
 • @Jan Paweł 07:28:37
  Pod każdym względem, Beatyfikacja Dzieci Wołynia to genialny pomysł!
  Przygotuj plan pod jego realizację i zapodaj w oddzielnym artykule.
  Rzeź Wołyńska spać nie daje wielu ludziom na świecie przez ponad 70 lat!
  Biestialsko wymordowano ok. 50–60 tys. Polaków ....
 • @chrisdigger 16:44:38
  The Supreme Court ruled that same-sex marriage is Constitutionally legal on June 26, in a vote of 5-4. Justices Antonin Scalia, Clarence Thomas, Samuel Alito and John Roberts voted against same-sex marriage, with Anthony Kennedy joining fellow Justices Ruth Bader Ginsburg, Stephen Breyer, Sonia Sotomayor and Elena Kagan supporting the constitutional right for same-sex couples to get married.

  Oto najlepszy przyklad jak czterech Zydow i jeden szabes goj illuminati Kennedy zalatwili Ameryke...3oomln Chrzescijan....
  na 350 mln ludzi 9 sedziow SC w tym 4 Zydow w Supreme Court...to widzi mi sie obzydliwa nadreprezentacja///
  Jak myslisz chrisdigger bedzie...... czkawka????
 • @RomanKa 17:00:40
  USA to Nowy Izrael. Nie tylko w Sądzie Najwyższym.
  Amerykanie są prowadzeni jak szczury w labiryncie. Ubóstwo i ilość samobójstw rośnie.
 • Cramon: „Putin próbuje zniszczyć UE od środka”
  http://europejczycy.info/58439/wiadomosci/europa/cramon-putin-probuje-zniszczyc-ue-od-srodka/
 • Zdzichu...
  ...bardzo dobry tekst...nic dodać, trzeba nazywać rzeczy po imieniu pozdrawiam z 5*
 • Max Otto, Jan Paweł, trybeus, ZBYSZEK49
  Realna polska inteligencja zaczyna się formować. Dawajcie swoje prywatne adresy email'owe na pocztę prywatną, zanim znowu nas rozszczepią na pojedyńcze sztuki.
  Pozdrawiam,
 • @fretka 08:19:54
  Nie na temat.
 • @Talbot 08:08:26
  Co za "obcy"?
  Pewnie "REPTULIANIE" co za idiotyzmy New Age!!!
  Co za porąbane pogięte urojenia chorej wyobraźni !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031