Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5549 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

Netanjahu zamknął bramy Izraela.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyjąć, czy odrzucić?

Polacy są narodem emigrantów. Można ich znaleźć WSZĘDZIE. Pojechali za granicę wbrew woli narodów, które nigdy ich nie zapraszały do siebie. Pomimo, że jedynym powodem i celem ich podróży były dollary, nikt ich nie wydeportował.

Syryjczycy, Irakczycy, oraz Afgańczycy wyemigrowali, gdyż do nich strzelano. Wojska USraela strzelały dla sportu pod pretekstem wybijania terrorystów, natomiast terroryści strzelali do tych, którzy wybrali normalne życie. Ta strzelanina trwa do dzisiaj od czasu powstania mini państewka Izrael, które nie przestrzega żadnych konwencji międzynarodowych. Do tego, celem Izraela jest redukcja populacji terenów Środkowego Wschodu aby stworzyć tam Większy Izrael podporządkowany wyłącznie Żydom.
Z resztą świata nie mają problemu. Rządzą już Europą i Stanami Zjednoczonymi. W efekcie masowego ludobójstwa muzułmanów, nastąpił masowy exhodus tych, którzy nie mają zamiaru się poddać.
 
  
Dnia dzisiejszego, 6-go września, 2015 (Reuters, AFP) - premier Benjamin Netanjahu oznajmił, że nie pozwoli aby Izrael "zanurzył się w fali uchodźców uciekających spod wojny w Syrii."
Jest to wojna, którą Netanjahu samemu i z premedytacją wywołał.
Przemawiając podczas posiedzeniu swego gabinetu, Netanjahu zapowiedział także rozpoczęcie budowy ogrodzenia wzdłuż granicy Izraela z Jordanią. "Musimy kontrolować nasze granice."
 
Mówimy tu o krajach ościennych Izraela, których granice zewnętrzne są kontrolowane przez państwo żydowskie okupujące te kraje wgłąb do 40 km!
 
Przypominam, że jest to ten sam środek zaradczy, jaki zastosowały oddziały likwidacyjne, tzw. Einsatzgruppen, w Jedwabnym. Zagrodzić wyjście i spalić żywcem - to obecna polityka Izraela.
 
Niemniej jednak, wielu syryjczyków się wydostało i przeszli na pieszo do Europy.
 
Kim są? 
Różnie. Przekrój społeczny jak w każdym narodzie. Część wykształcona, część rolników, część "ślusarzy zwodowych", itd. Jeśli chodzi o wyznanie, to są wśród nich i Chrześcijanie (podobno w wiekszości) i Muzułmanie. Jedno jest pewne: nie ma wśród nich dżihadystów. Ci, jak partyzanci, zostali walcząc o wolność własnego kraju. (Oczywiście, zakładam, że paru radykałów też znalazło się w tłumie uchodźców.) 
Nikt nie budzi się rano z postanowieniem zostania terrorystą!   Na taką decyzję składają się cierpienia, śmierć własnych dzieci i rodziny, samotność, beznadziejność, itp. spowodowane bestialską eksterminacją ludności muzułmańskiej przez żołnierzy Izraela i finansowaną przez USA.
(www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan#comment_9938;  www.google.com/search?=jewish+atrocities+in+palestine&biw=1600&bih=1085&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CDUQsARqFQoTCISizdSq48cCFYw6PgodNF0G8w; zdzich.neon24.pl/post/24415,nieludzkie-bestialstwo).
 
                        Co byś zrobił, gdyby Twojemu dziecku Żydzi to uczynili?
 
Dla nas pozostała kwestia: przyjąć, czy - jak Izrael - postawić mur i zablokować?
W przeciwieństwie do zamykania bram przez Izrael, Polska Rada Episkopatu zaapelowała o WARUNKI przyjęcia Arabów do Europy. Niestety żadnych warunków, a tym bardziej uczciwych, nie będzie, gdyż wyszłoby na jaw, że Araby przyjmowani są tutaj na służbę w oddziałach NATO!
Na Putina zostali już poszczuci. A że przy okazji Chrześcijaństwo może być wymazane z Europy, to tylko drugi wróbel, którego chcą zestrzelić Żydzi (przy pomocy rodzimych ateistów).
Papież Franciszek dodał dzisiaj: "Weźmijcie ludzi, którzy uciekają przed śmiercią w konflikcie i głodzie. Są oni na drodze do nadziei życia". 
Czyżby? Zależy od Nas - narodu emigrantów.
Albo zamkniemy bramy jak Netanjahu i wydamy ich na wyrżnięcie, albo - w głębokiej opozycji do polityki Izraela - posłuchamy rady papieża Franciszka, przyjmiemy ich do siebie i wychowamy wg wzorców prawdziwych Chrześcijan (nie mylić z amerykańskimi!).

Przyszłość nadchodzących uchodźców jest w naszych rękach- nie papieża.
TO MY wychowamy sobie ich na przyjaciół, którzy pewnego dnia staną orężem razem z nami przed bramami piekła zbudowanego przez Netanjahu.
TO ONI zdecydują komu podciąć gardło.

Bóg dał historyczną i być może ostatnią szansę ocalenia ludzkości w ręce Polaków.
Z tej odpowiedzialności już się nie wymigamy; chyba że ... staniemy w szeregach muzułmanów Europy, Australii, i Ameryki, i, tak jak oni, będziemy prosić o azyl. 
(Bóg ma poczucie humoru. Mówiłem.)
 
 
Holokaust Chrześcijan właśnie się odbywa. Zwyrodnialcy żydowskich media w Europie urzadzają uchodźcom "ścieżki zdrowia", które z radością filmują. Syryjczycy myśleli, że przedostali się do cywilizowanych krajów Europy. A tu, niestety, .. ludożercy z kamerami w rękach.
http://usat.ly/1UGKxhV
 
 
 
 
 
 


 

 

KOMENTARZE

 • @
  Dla mnie sprawa jest dość oczywista. Albo zaopiekują się uchodźcami w Europie Syjoniści (jak zaplanował Netanjahu), albo zaopiekują się nimi Chrześcijanie (jakby chciał papież Franciszek).
  Decydujcie Panowie i Panie, nie zapominając o własnej głowie.
  KONSEKWENCJE BĘDĄ!

  (PS: Bogusław Jeznach mnie zablokował.)
 • @Zdzich 05:25:40
  Jest tylko "mała trudność". Chrześcijaństwa coraz mniej w Europie. A musi być ono bardzo mocne, by wygrało konfrontację z innymi systemami wartości. Inaczej jest tak, jak opisywał Koneczny.
 • Uzupełnienie
  Z innymi systemami wartości - w rozumieniu wartości cywilizacyjnych.
 • Fałszywa alternatywa...
  1. Nie zawsze Polacy wyjeżdżali wbrew woli narodów...
  2. Niektóre narody nas zapraszały...
  3. Nie zawsze jedynym powodem wyjazdu były dolary...
  4. Do Polaków też strzelano...
  5. Nie wystarczy być chrześcijaninem żeby się wtopić, zasymilować w nowym społeczeństwie...
  6. Tych nowych emigrantów będzie można łatwo wykorzystywać żeby tworzyć napięcia...
  7. Byli już tacy którzy używali argumentu w przyłączeniu Polski do UE, że "będziemy nawracać Europę na chrześcijaństwo"...
  Co z tego wyszło?
 • @
  //..nikt ich nie wydeportował...//....tu się mylisz bo znam osobiście kilkanaście osób zmuszonych do opuszczenia Niemiec
 • @Rebeliantka 08:25:19
  Myślę, że Chrześcijanie powinni zawinąć rękawy i zrewidować swoje chrześcijaństwo. Być może Bóg dał nam ostatnią szansę. Mam nadzieję, że się nie poddajesz.
  Pozdrawiam,
 • @ Robik, puuuq
  Wspomnieliście pojedyńcze i nieistotne przypadki. Nie mają one znaczenia w całości zagadnienia.
 • @Zdzich 17:29:36
  Pojedyncze i nieistotne przypadki? Skąd takie przekonanie? Masz statystyki?
 • @Zdzich 17:23:42
  Nie poddaję się, oczywiście ;)

  Wzajemnie pozdrawiam.
 • Izrael: Nie dla napływu gojów
  Premier Izraela Benjamin Netanjahu oznajmił w niedzielę, że jego kraj nie przyjmie imigrantów z Syrii i Afryki. Jednocześnie ogłosił plan budowy ogrodzenia na granicy z Jordanią. Byłby to już czwarty mur wzniesiony przez Żydów na terytorium Palestyny. Słowa te były odpowiedzią na apel opozycyjnych polityków z Partii Pracy, by Tel Awiw przyjął uciekinierów z objętych wojną terytoriów Bliskiego Wschodu.
  "Izrael nie pozostaje obojętny na tragedię uchodźców syryjskich i afrykańskich, lecz jest małym państwem, bardzo małym geograficznie i demograficznie i dlatego musimy kontrolować nasze granice" - oświadczył Netanjahu. Zapowiedział także wzmocnienie fortyfikacji na Wzgórzach Golan, okupowanych przez Izrael od 1967 roku. Ponadto usprawiedliwił swoją decyzję stwierdzeniem, że Izrael opiekuje się Syryjczykami, którzy wskutek działań wojennych odnieśli rany. Znamienne, że "zapomniał" przy tym dodać, iż chodzi głównie o terrorystów z Frontu al-Nusra.

  http://xportal.pl/?p=22456
 • @Autor
  "TO MY wychowamy sobie ich na przyjaciół...."

  oni tu dlatego jadą - bo wiedzą, że są tu tacy naiwni, którzy będą chcieli ich nawracać
  różnica między okupacją żydowską a islamską jest taka, że żydzi zrobią z nas niewolników - a islamiści poderżną gardła.
  W Europie jest ok 20-30mln muzułmanów. Trzeba tylko iskry. Więc wyobraźmy sobie, że uchodźcy w którymś momencie sprowokują albo zmuszą wojsko lub policję do użycia broni - a wobec skali zjawiska jest to nieuchronne. Te podgolone i wyżarte "kobiety i dzieci" już są agresywne - a gdy upewnią się, że z drugiej strony nic im nie grozi....

  Więc zachęcam Szanownego Autora, by sam sobie wychowywał przyjaciół z kindżałami - ale raczej tej postawy nie propagował. T nadciąga zagłada, a co najmniej wielka i dzika wojna - nie przyjaciele

  z pozdrowieniami
 • @ AlexSailor i Andrzej Tokarski
  Rozumiem, ze stoicie razem z Netanjahu po drugiej stronie muru. Totalny brak ucywilizowania.
 • @Zdzich 16:46:51
  miałem kiedyś, dawno temu takiego wujka - słuchał moich różnych idealistycznych wywodów - potem zwykle kwitował: dobrze, dobrze, Andrzejku, zobaczysz, LUDZIE CIĘ NAUCZĄ. Nauczyłem się, przeżyłem.

  Nauki swoich "przyjaciół" Autor nie przeżyje - chyba, że dadzą mu szansę przejść na islam
 • @Andrzej Tokarski 17:34:37
  Ja nie mam zamiaru, ani nikomu nie polecam, uczyć się od przyszłych (wątpliwych) przyjaciół.
  Ja mam zamiar, i polecam innym, UCZYĆ przyszłych przyjaciół.
 • @
  Holokaust Chrześcijan właśnie się odbywa. Zwyrodnialcy żydowskich media w Europie urzadzają uchodźcom "ścieżki zdrowia", które z radością filmują. Syryjczycy myśleli, że przedostali się do cywilizowanych krajów Europy. A tu, niestety, .. ludożercy z kamerami w rękach.
  http://usat.ly/1UGKxhV.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031