Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5549 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

Ruch BDS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kampania Polskiej Solidarności z Palestyną oraz uchodźcami

Kampania BDS, rozpoczęła się w 2005 roku zainspirowana walką z apartheidem w RPA. Obecna sytuacja na ziemiach okupowanych przez Izrael przypomina nie tylko erę apartheidu, ale nawet okupację nazistowską podczas II WŚ. Stworzony przez Żydów dominujący system instytucjonalny oddziela "ludzi wybranych" od Gojów łącznie z ich prawem do samostanowienia, posiadania nieruchomości, oraz bezprawnie przejmuje grunty w celu, jak w przypadku palestyńczyków, budowy nielegalnych osiedli izraelskich oraz muru 40 km wgłąb terytoriów okupowanych dookoła mini państewka (z 450-a głowicami nuklearnymi) Izrael. Na terytoriach tych odbywają się masakry i ludobójstwo ludności cywilnej, burzenie ich domów, i militarne ataki na protesty społeczne. Planowane ludobójstwo lub emigracja jest przygotowywaniem terytoriów pod budowę tzw. Większego Izraela. Działania te spowodowały masowy eksodus ludności arabskiej do Europy i nie ma to nic wspólnego z ich religiami. Ucieczka, w tym przypadku, jest walką o życie.
 
 
Podczas ostatniej agresji Izraela wobec Strefy Gazy, "Europejska Sieć BDS" (Boycott, Divestment and Sanctions = Bojkot, Drenaż, i Sankcje) oraz niektóre polskie Związki Zwodowe wydały oświadczenie wspierające BDS i zaleciły zerwanie więzi z izraelskimi Związkami Zawodowymi, Histadrut, które usłużnie wspierą politykę rządu Netanjahu. Warszawska Komisja Środowiskowej Inicjatywy Pracowniczej wsparła również demonstrację przeciwko izraelskiej masakry w Gazie, i na wiele sposobów pokazała polską solidarność z walką przeciwko okupacji ziem palestyńskich. Hasło Warszawskiej Komisji Środowiskowej Inicjatywy Pracowniczej na dzień dzisiejszy to: NIKT NIE JEST NIELEGALNY 
http://ozzip.pl/teksty/informacje/mazowieckie/item/1965-nikt-nie-jest-nielegalny-stanowisko-wks 
 

Warszawska Komisja Środowiskowa wspiera międzynarodowy Ruch BDS (https://en.wikipedia.org/wiki/Boycott,_Divestment_and_Sanctions) który błyskawicznie ROZRASTA SIĘ W ŚRODOWISKACH AKADEMICKICH całego świata!

                             A w Twojej uczelni??

Członkowie BDS wierzą, że konieczne jest, aby stanąć w międzynarodowej solidarności z wszystkimi narodami, które są ofiarami przemocy, wyzysku i imperializmu, zwłaszcza tego, narzucanego przez USrael. BDS również potępia rasistowską politykę Izraela.             Warszawska Komisja Środowiskowej Inicjatywy Pracowniczej zachęca wszystkich Polaków do aktywnego wspierania inicjatyw Kampanii Polskiej Solidarności z Palestyną oraz uchodźcami z ziem okupowanych przez Izrael, czyli Libanu, Syrii, Jordanu, i Gazy.

                                           http://www.kampania-palestyna.pl

                           

 

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • popieram BDS
  My też potrzebujemy Ich pomocy
  Pozdrawiam serdecznie
 • @WandalVeni 13:17:54
  I zobacz jak mało jest tych, którzy rozumieją. Żydowska propaganda zlikwidowała polskość.

  Pozdrawiam,
 • @Zdzich 02:09:36
  dokładnie.
  myślę że w dużej mierze jest tak,
  że jewreje pielęgnują każdą kiełkującą polską myśl i nim porwie tłum by stanowić pożywkę dla zdrowego zrywu, dużo wcześniej zostanie ona skażona jego trucizną i zamiast budować, zatruwa.. Tak samo było z Marszem 11.11, nie mówiąc o "S", tak samo jest teraz z uchodźcami
  żyd jest zawsze po obu stronach
  gdy krzyczą "Tak!", żyd krzyczy "tak, ale"
  gdy krzyczą "Nie!", żyd krzyczy "nie, ale"
  wszędzie się wciśnie ze swoim żydowskim "ALE"
  A PÓŹNIEJ "ACH JAKI MĄDRY TEN ŻYD, JAK TO DOBRZE, ŻE RZĄDZI ŚWIATEM"
  .
  Powiedzmy "NIE" (bez ale) żydowskiemu ALE !
  :]
  POZDRAWIAM SERDECZNIE
 • @Zdzich 02:09:36
  HEHE nic się nie odzywają ale sadzą po jednej gwiazdce z ukrycia
  dobrze ktoś wymyślił określenie 'naród przebrany'
 • @WandalVeni 16:33:53
  Brakuje mi słów. Czyj to naród? (Słyszę rechot rabina.)
 • @Zdzich 17:21:34
  głowa do góry, taki los że trzeba iść pod prąd bo inaczej co?? porwą nas objęcia tumanów
  Pozdrawiam i od dawna z ciekawością zaglądam na Pana posty

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031