Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 5549 komentarzy

W imieniu konspiracji

Zdzich - - będziemy pisać tak jak jest.

James Comey - liberalny psychopata

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wychowankowie materializmu dialektycznego.

Bóg? Honor? Ojczyzna? W ich umysłach, to tylko wielki znak zapytania. W obliczu PIENIĄDZA beda kwestionowac podstawowe prawa i zasady zycia człowieka, ktory w ich mniemaniu istnieje tylko po to, aby im słuzyc. Zginie nas 76 (Waco, Texas), 3500 (WTC, New York), miliony (Holodomor) ..- dla nich nie ma znaczenia. Dobrobyt kształtuje ich swiadomosc i powiedziec sa w stanie WSZYSTKO, co tylko zapewni im "raj na Ziemi" (wg nauk kabbalizmu). 

Urodziłam się jako biedne murzyńskie dziecko.
 
Wielu z nich nie znamy, ale o James Comey slyszelismy juz w zeszlym roku. Tak, to ten sam Dyrektor amerykanskiej Agencji Sledczej FBI, ktory w kwietniu 2015r wyglosil przemowienie w Holocaust Memorial Museum w Waszyngtonie argumentujac, ze Polacy jako "wspólnicy morderstw dokonywanych przez Niemcow i Węgrow, odpowiedzialni sa za Holocaust tak samo jak Niemcy." !
Dzisiaj, 5-go czerwca 2016, w sensacyjnym ogloszeniu n.t. kreciej roboty Hillary Rodham Rosenberg Clintin, dyrektor FBI James Comey wyrazil swoj poglad o sprawiedliwosci, ktory tylko mozna porownac do jego wypowiedzi o Polakach "wspolodpowiedzialnych za holokaust".
James Comey powiedzial: "Mimo, że istnieją dowody potencjalnego naruszenia prawa dotyczącego postępowania z informacjami niejawnymi, Hillary Clinton nie miala zlych zamiarow i uwazamy, że żaden rozsądny prokurator nie wniesie sprawy do Sadu."
W jezyku politykow jest to rozkaz, ktory zagraza smiercia. Ew. "rozsądny prokurator" musi teraz rozwazyc ewentualnosc zakonczenia swojej kariera w ten sam sposob jak zakonczyl ja inny wspolnik Clintonow, Vince Foster. "Wiedzial za duzo" i z tego powodu "popelnil samobojstwo".
Swoim ogloszeniem n.t. Hillary, James Comey wyprzedal praworządnośc Stanow Zjednoczonych. Po opisaniu wyraźnych dowodow na narazanie bezpieczeństwa narodowego przez Hillary Clinton, dyrektor FBI James Comey ogłosił, że FBI ... nie zaleci oskarżenia.
Decyzja Comey'a jest jednym z najgorszych ataków rządu na prawde i uczciwośc!
Comey twierdził, że nie możemy być pewni ile nielagalnych emaili Hillary wymienila ze swoimi kolaborantami, pomimo ze "tylko" 1258 z nich opublikowal Julian Assange w swoim portalu Wikileaks.
Neocon James Comey jest rowniez znany ze swojego poparcia bylych uzytecznych idiotow kandydatow na prezydenta USA, McCain'a i Romney'ego.
Dzisiaj, nielegalnie wozona przez Prezydenta Obame odrzutowcem Air Force One Hillary Rodham Rosenberg Clinton ma wiele powodow do radosci. Dyrektor FBI zablokowal jej sledztwo, a prezydent Obama NIELEGALNIE pracuje w jej kampanii wyborczej.
James Comey, natomiast, bedzie zbieral plony swojej dzialalnosci pozniej, kiedy wszyscy zapomna o jego kreciej robocie na rzecz własnego majatku i władzy. (Przyszły wice-prezydent USA? Sekretarz?)
 
Wyobraź sobie, wierzyli we wszystko, co im powiedziałem.
 
"Ten system jest zaryglowany" - mówi Donald Trump
 
 
 
 
 
 
 

 

KOMENTARZE

  • @AgnieszkaS 23:23:41
    Dobrze ich opisałaś. Lojalni dla Izraela Goje, to są właśnie Użyteczni Idioci.
    (Czymże jest "neokonserwatywna ideologia" jak nie wyrafinowanym syjonizmem?)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031